Opinie o Biuro Ochrony Continental Hermes w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Ochrony Continental Hermes. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Ochrony Continental Hermes o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Continental Hermes w Kraków

domino

witam wszystkich chcacych pracowac w tej firmie ,czytajac te wpisy tak jest naprawde,w tej firmie jestes smieciem,odradzam kazdemu prace w tej firmie,byly pracownik tej firmy i nigdy wiecej hermes

mario

potwierdzam najgorsza firma ,jak sie przyjmujesz to wszystko jest cacy tylko pozniej sie dowiadujesz jakie naprawde sa twoje obowiazki co 15 minut obchod 1 punktu wracasz siedzisz 2 minuty na krzesle i idziesz znowu i tak w kolko cala sluzbe nie ma nawet jak zjesc sniadania zadnej przerwy nie ma zaznaczam nie ma!!!!nie ma nawet jak skorzystac z toalety bo nie masz nawet czasu isc za potrzeba ,wyplata 25 ,w miedzy czasie jak robisz obchody co 15 minut 8 punktow ,co pol godziny dodatkowo robisz obchod innej danej firmy i tak 12 godzn ,odradzam hermesa i jak najdalej od tej firmy!!!!jesli ktos mysli inaczej to moze sprobowac bo sa przyjecia na okraglo i to nie jest firma ktora zatrudnia tysiac osob tylko okolo 20 osob

pavlo

zeby zarobic 2 tys trzeba walnac 300 godzin ,zadne siedzenie na stoleczku obchody co 15 minut odbijasz punkty batonem wszystko jest notowane w systemie nic nie oszukasz,stalej ekipy nie ma jak jest zla praca tu sa zawsze przyjeca wiec samo za siebie mowi,gdyby bylo ok to by nikt nie odchodzil i nie bylo by przyjec,hermes najgorsza firma pod wzgledem obchodow co 15 minut nigdzie tak nie ma,jesli ktos nie wierzy zapraszamy sa przyjecia ,ja juz zrezygnowalem ,wyplata 25 wiec jak zaczniece prace to 1 wyplata po 55 dniach ,odradzam prace w hermesie ,

OMEGA

zastanow sie jesli by byla to dobra firma to nie bylo by przyjec bo kazdy by sie trzymal rekami i nigami ,a tu przyjecia sa na okraglo,za duza odpowiedzialnosc w tej firmie i za duzo obowiazkow,niby pilnujesz cos i powinienes tam byc a tak naprawde robisz cos innego i gdzie indziej,a w umowie napisane ze odpowiadasz za obiekt,odradzam ,syf,porazka,

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Biuro Ochrony Continental Hermes? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
barbi

(usunięte przez administratora),kiedys pracowalem to wiem co to za firma ,rotacja spora ,przerobia pierwszy tydzien i rezygnuja,o wszystkim sie mowi przedewszystkim o obowiazkach a o wyplatach nic

barbi

syf odradzam ta firme ,kiedys pracowalem to wiem co to za firma ,rotacja spora ,przerobia pierwszy tydzien i rezygnuja,o wszystkim sie mowi przedewszystkim o obowiazkach a o wyplatach nic

robson

kazdy ma oplaty ale wyplata jest 25 i nikogo to nie obchodzi,przychodzi nowy to 1 wyplate dostaje po 55 dniach od zatrudnienia ,trzeba sobie przyniesc spodnie buty bo firma ociaga sie z kupnem dla nowego pracownika

agus

witam anonim,jaka umowa ani L4 ani urlopu ,jedynie umowa zlecenie wtedy stawka nizsza 5 zl,twoje obowiazki chodzenie cala noc obchody odbijanie punktow zapomnij o siedzeniu ,nie wolno ci palic kryjesz sie po katach jak szczur,nie wolno ci z nikim gadac,zapomnij o jakiej kolwiek przerwie na posilek,wyplata 25 nie masz na to zadnego wplywu,nie zapomnij zabrac ze soba pampersow,odradzam ta firme ,dodaja nowych obowiazkow co chwile,odpowiedzialnosc spora

agus

policjant ma racje ,firma placi hermesowi 10 a my dostajemy wyplate 25 kpina,niech sami pracuja za taka stawke,odradzam

faco
@agus

BOGUŚ NIE PITOL GŁUPOT !!! TRZEBA BYŁO SIEDZIEĆ W SZWAJCARII,,,

policjant

porazka wyplaty 25 ,nowo przyjety dostanie dopiero 1 wyplate po 55 dniach przepracowanych,odradzam ,stawka 6 zl,kpina,olac ich

XXX
@policjant

NIE BYŁO JAK W SZWAJCARII...

robson

wyplata 25 ,wymagania chore ,co chwile dodatkowe obowiazki,olac ta firme,odradzam prace w tej firmie

gut

Zgadzam sie z dragonem, porażka, nie szanuja ludzi śmieszna stawka godzinowa, a wymagania maja jak by co najmniej placili 20zł na godzine. żal

Darkon

Continental to firma dno.W Krakowie płacą pracownikowi 8 zł na rękę wypłaty po 20 każdego miesiąca .Pracownik bez licencji dostaje 6 zł na rękę i umowa zlecenie.Pieniążki dostaje się w kopertach co jest śmieszne.Odradzam prace w tej firmie osobom mającym jakieś ambicje.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Continental Hermes - Kraków

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Continental Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Continental Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Ochrony Continental Hermes
1.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • BIAŁOSTOCKA 22 lok. 9A
    03-741 Kraków