BELIN

Belin

Opinie o BELIN

praca w firmie belin

pracowalam takze w belinie i to co tam przezylam to szok.[usunięte przez moderatora]Krzyczace brygadzistki i wredne panie w bialych kitelkach a zwlaszcza pani [usunięte przez moderatora] C[usunięte przez moderatora] Brygadzistkom dac baty i psy [usunięte przez moderatora] Brak wody do picia ,kurz. halas,[usunięte przez moderatora]Jak sie zle poczujesz jestes wyrzucana do domu bo ktos taki jest tu nie potrzebny Poprostu szok.[usunięte przez moderatora] No i oczywiscie wredne emerytki ktore tak wrzeszcza ze az im szczeki wylatyja Nie polecam tam pracowac...

Słowa kojarzące się z BELIN (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BELIN: Najbardziej nie podobało mi się w BELIN:

Zostaw opinię o BELIN - Belin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELIN