PDP Holz Sp z o.o.

Wyrzysk

Opinie o PDP Holz Sp z o.o.

bogo

witam, czytam wasze dość stare wpisy i zastanawiam się czy coś się w tej firmie zmieniło. Narzekaliście na długi czas pracy, niewolnictwo i nie wiem co jeszcze. chce się tam zaczepić i stąd moje pytania. : jak zarobki,co z umową o prace, czy macie jakiś dobry socjal.

xxx

na umowe mozesz liczyć ale z kasą słabo prawie 250godz w miesiącu bez wolnych sobót

gosc

Zgadzam się z przedmówca, niewolnictwo

Chamstwo i bydło w biurze, szef (usunięte przez moderatora)raktuje polaków jak tania siłe roboczą. Stres i ciągłe szepty za plecami da sie jeszcze przeżyć ale szef rozwala poprostu na nogi. Gdyby mógł to by nam kajdany i kule pozakładał. Taka sytuacja.

Zostaw opinię o PDP Holz Sp z o.o. - Wyrzysk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PDP Holz Sp z o.o.