Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa

Opinie o Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa

Nikoś Nowy wpis

Witam, chce aplikować na operatora urządzeń produkcyjnych. Prócz tego że dwie zmiany zainteresowały mnie dodatkowe benefity o których mowa w ofercie. Ktoś powie czy jest coś interesującego np. dofinansowanie do gruszy albo kolonii letnich dla dzieci pracowników? Zależałoby mi na takiej opcji.

Dyzma Nowy wpis
@Nikoś

Firma pewnie sama sobie to pisze aby się dowartościować:-)

Mietek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Ile może zarobić opetator urządzeń produkcyjnych?

Firma może w natłoku obowiązków zapomniała o odpowiedzi dla kandydata o pracę, czasem wystarczy zadzwonić samemu. Niedawno trwała rekrutacja dla elektromonterów ale się spóźniłem, będę czekał na nową. Praca w ogłoszeniu podana jako 6-14. Zdarza się czasem, że pracy jest tak dużo, że trzeba zostawać po godzinach? Jak wtedy jest to płatne?

Kk

Na stronie internetowej wisi dumna deklaracja, że każdy z kandydatów zaproszonych na rozmowę otrzymuje odpowiedź na temat wyniku swojej rekrutacji. Na rozmowie podano trzytygodniowy termin oczekiwania. Odpowiedzi zwrotnej jednak nie otrzymałam. Najwyraźniej świadczy to o szacunku firmy do kandydatów, pracowników i własnych deklaracji. Sama rozmowa zwyczajna, choć w nieprzyjemnej atmosferze.

@Kk

Niestety nie ma poszanowania pracowników nigdy nie odpowiadają na pytania

@Lola

Nie odpowiadają na pytania o podwyżkę? Czy szerzej i pytając także o radę oraz pomoc może zabraknąć odpowiedzi? Ja tu na pakowacza leków bym był gotów do pracy na te dwie zmiany, co o nich przeczytałem na ich stronie internetowej. Ale, jako że mam pracę, a tu zero informacji o zarobkach, to wolałem najpierw poczytać, jak się Wam u nich robi.

Lola

Zarobki są niezbyt atrakcyjne od dawna nie ma już dwóch zmian.

Aplikowałeś do Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Czy firma przyjmuje osoby niepełnosprawne umysłowo?

W naszej firmie pragniemy zapewnić możliwość pracy osobom z różnymi umiejętnościami i doświadczeniem, w tym również osobom z niepełnosprawnościami. Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w naszej Spółdzielni prosimy o przesłanie swojego CV przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www. espefa.com.pl lub bezpośrednio na adres e-mail: rekrutacja @espefa.com.pl

@Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa

To super, że takie osoby też mają szanse na prace tutaj. Ja mam pytanie, czy taka osoba z grupą musi przejść jakieś dodatkowe badania lekarskie, na które kieruje firma, aby sprawdzić, czy ma możliwość pracy na danej posadzie. No i ciekawe kto finansuje takie badania, jak są wymagane.

Dopuszczenie pracownika do pracy bez aktualnego orzeczenia stanowi wykroczenie. Wymóg posiadania aktualnych badań lekarskich przez pracownika obciąża pracodawcę, który zgodnie z art. 229 § 4 k.p. nie może dopuścić do pracy pracownika bez aktualnego orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku. Źródło KP

Lenka
@Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa

Ahh, o tak faktycznie, sa przepisy co do tego aspektu. A czy takie badania są robione raz, podczas zatrudniania danej osoby, czy trzeba je powtarzać co roku??

Czy rotacja pracowników w Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa na Pracownik Produkcji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 15 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

A.

Jakie są aktualnie warunki pracy ? Po tym co się czyta to nie za bardzo zachęca..a w ogłoszeniu nie ma nic o stawkach godzinowych. Warto czy nie warto składać cv?

@A.

O jaką posadę chciałbyś się u nich ubiegać? Bo ja o pakowacza leków. To ogłoszenie, co jest teraz na ich stronie. Ciekawe, czy kogoś już wybrali, bo podają, że CV słać trzeba było do 31.12. 2023 r.? Kto z pracujących nam odpowie i wyszczególni również, z czego składa się pakiet benefitów pozapłacowych, które firma podaje, jako swój atut w walce o pracownika?

Firma oferuje: Pakiet medyczny: dostęp do opieki zdrowotnej w ramach prywatnej opieki medycznej, obejmującej wizyty lekarskie, badania diagnostyczne, a także ewentualne leczenie. Bony świąteczne; Paczki dla dzieci okazjonalne: święta, dzień dziecka. Opieka medyczna na miejscu: bez konieczności opuszczania miejsca pracy, co pozwala pracownikom na szybkie i wygodne skorzystanie z porady lekarskiej

Gigi
@Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa

Super, że jest taka opieka medyczna w firmie. I czy ten pakiet medyczny dotyczy jedynie pracowników? Czy też można dołączyć do tego swoją bliską rodzinę?? I w takich paczkach na święta, to co się tam znajduje?

Paulinka

Co się stało, że znowu potrzeba pracowników na tym samym stanowisku, co niedawno?

@Paulinka

A na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie? Duża tu rotacja czy zwykły zbieg okoliczności? Może firma zapewnia dodatkowe miejsca pracy?

Jak tu z pracą dla elektromechaników, ile najlepiej mieć lat doświadczenia żeby mieć pewną pracę? W ofercie pracy na stronie firmy piszą o benefitach pozapłacowych, mógłby ktoś wymienić co oferują? Od początku dostaje się uop?

Papa

Tak prosto oceniać po miesiacu pracę nowego zarzadu. Trzeba odbudować to co zburzono. Zabawki juz jednej osobie spakowano i to byla rozsadna decyzja. Teraz przyjdzie czas na uczciwa prace.

Małorolny

... byle nie zdalnie. Bo z domu można się zapracować na śmierć.

Małorolny

A co? Idziesz na zdalną pracę?

Czy w Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak ale nie dla każdego

Pracownica

Sa grusze, multisport, swiadczenia przed swietami, szczepienia p/ grypie, zakladowy lekarz.

@Pracownica

Jeszcze paczki na święta dla dzieci

Ktosia

A tak wam przeszkadzała czerwona Honda... :)))

Dostaną wyrównanie do płacy minimalnej zobaczą jak się żyje za to

Głos Espefy

Moi drodzy czytam te wpisy i widzę że pracownicy chcą się wyżalić bo nie jest tak jak powinno jeśli część pracowników ma przeżyć za minimum a druga część swoich żyje ponad stan to gdzie jest zwykła przyzwoitość gdzie jest organ nadzoru pracownicy mają dość takiego traktowania jeśli byłoby dobrze to nie pisali by na forum i myślę że tak daleko nie dojdziecie takim zarządzaniem przemyślcie to.

Nieznajomy
@Głos Espefy

Jaki organ nadzoru ??? Coś takiego jak rada nie istnieje , oni utworzyli KASTĘ która patrzy tylko na siebie zapomniała po co ją spółdzielcy wybrali , ułożyli się z zarządem i czekają na profity dla siebie .

Ktos

To wszystko to stek kłamstw... Jesteście tchórzami, macie odwagę jedynie pisząc tutaj i przy tajnym głosowaniu na WZ. Robicie zamęt pozostałym spółdzielcom z oczywistych powodów.

Nowy ład

Nowy zarząd wie że ni

Złoto niebieski

Czy ta spoldzielnia sie kiedyś dźwignie? Czy juz zawsze będzie tu rodzaj oazy PRLu? Czy nie lepiej spółdzielnie rozwiazac?

Wiktor

Szkoda, że nie walczymy tak o obowiązki w pracy jak o wynagrodzenie. Mamy dobrego pracodawcę więc szanujmy go.

Wikoria
@Wiktor

Żartujesz Wiktor?

Jalo
@Wiktor

Obowiązków mamy za dużo a wyplata jedna od wielu lat

Obca

Cenzurują niewygodne wpisy. To nic nie da. Ludzie mają dość.

Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje do laboratorium? Jakich zarobków można się spodziewać na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa - Kraków

• Jak się pracuje w Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa?

Zobacz opinie na temat firmy Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Espefa