Opinie o 2 JG Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 2 JG Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w 2 JG Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2 JG Sp. z o.o. w Szczecin

5y1w1a

Witam. Po kilku ładnych miesiącach pracy mogę się w końcu wypowiedzieć. Ta firma to jeden wielki żart. Prezes Pan J. Najpierw zatrudnia 200 ludzi z UA i PL ,a po 3 miesiącach ciężkiej pracy wmawiając każdemu, ze ma pewną pracę WYRZUCA LUDZI NA ZBITY P**K. Moim zdaniem to juz świadczy o człowieku. Przechodząc dalej Pan kierownik Ł. udaje,ze ma jakąś wiedzę (dla mnie jego poziom kompetencji 0, Pan mądrala), następnie Pan kierownik? A. Człowiek zadufany w sobie WIELKI PAN ELVIS (kolejny mądrala z palcem w nosie). Nie warto przychodzić tu do pracy . Zarobki mierne , premia uznaniowa (to juz wg hit), atmosfera w pracy zależy gdzie ,ale ogólnie wszędzie gapią się po kamerach i obserwują. Mimo włożonej dużej ilości pracy w tej firmie czuję się wykorzystana.

@Tańczyk

A tak, prezes lubi sobie pojeździć wózkiem, zwłaszcza jak ma podjąć jakąś decyzję i chowa się na magazynie czy na produkcji. Im ważniejsza decyzja lub więcej tematów do zdecydowania tym bardziej prezes "pomaga" na produkcji albo w magazynie, gdziekolwiek, byle nie tam, gdzie jest jego rola.

X

Odradzam pracy w tym miejscu. Zatrudniają stado naiwnych ludzi (głównie z uk) wykorzystują przez miesiąc po czym zwalniają wszystkich bez konkretnego powodu i zostawiają ludzi na lodzie dzień przed świętami. Zostaje tylko nieliczna garstka przydupasków z uk, którzy nawet nic ni panimaju… Ale najważniejsze,że tania siła robocza to mogą nawet bez dnia przerwy tam robić. Wyzysk na każdym kroku

Tymczas

Bardoz dużo pracy jest właściwie tylko w grudniu. Kilkaset osób jest na umowach tymczasowych z agencji, w styczniu już większość ma wolne. Potem znowu cos więcej od listopada, grudzień zawalenie i znowu nie ma pracy.

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!! Kierownictwo masakra, agencja naobiecuje i powmawia wam wszystko abyście podjęli się pracy a gowno ma do gadania bo do kierownictwo zarządza pracownikami, wykorzystywanie ludzi, chwilowa umowa, obiecują a w w ch**a walą tam wszystkich. Sama Ukraina za najniższa stawkę, Polak gorzej traktowany niż Ukrainiec.. wykorzystywanie okropne. I najlepiej to wstrzymujcie swoje potrzeby bo tam to nawet za pójście do toalety załatwić się jestescie juz na czarnej liście. Jest tez pare zwykłych pracowników którzy są pupilami kierowników i uważają się za uj wie kogo.. dostajesz rozkaz zapieprzac za siebie i jego by ten sobie siedział na dupie i robił co sobie chce.. była umowa zlecenie od listopada do 23 grudnia a 2 tygodnie przed końcem umowy po prostu dostałam informacje by oddać plakietkę bo nie mogłam pracować 7 dni w tygodniu, żart jakiś. 7 dni w tygodniu płaca taka sama i zmuszanie do nadgodzin. Premie? Można tylko pomarzyć. W tej firmie tylko jeszcze koło dupy ci narobią. Również jak jednak podejmiecie sie tej pracy to lepiej załatwicie sobie ubezpieczenie bo gdy był wypadek przy pracy i szpital okazało sie ze firma nie ubezpieczyła pracownika haha, śmiech przez łzy. Jeszcze z niesprawna ręka kierowniczka mówiła by dalej pracować to już w ogóle jakiś żart. Zwolnienie bezpłatne a o odszkodowaniu nawet nie ma co wspominać widome było se nic z tego nie będzie odrazu, słowa samej kierowniczki producji :,). Jak szanujesz siebie i swoj czas to odpuść bo nie warto.

Tańczyk

Co??? Polak jest gorzej traktowany od Ukraińca??? Co za bzdury. Nie ma lepszych i gorszych!!! Jeżeli jesteście w swoim kraju , to nie znaczy że musicie być tylko Kierownikami i pracować w biurze. Jezeli masz doświadczenie w Firmie to wtedy wychodzi że nie masz prawa być wyżej od pracownika polaka który dopiero zatrudniony?

Dzień dobry, a ktoś z was korzystał może z opcji aplikacji spontanicznej na stronie firmy, bo nie wiem jakie szanse mam wysyłając cv w ten sposób. Myślę nad aplikacją do pracy w administracji, firma niby deklaruje, że jeśli pojawi się wolny etat skontaktuje się z kandydatem. Faktycznie oddzwaniają? Podpowiecie mi jakiego doświadczenia oczekują, umiejętności i czy zarobki idą bardziej w stronę rynkową, czy konkurencyjną:)

Naprawdę likwidują, a co z pracownikami w takim razie? Nie wiedzialam, ja też szukałam info o pracy, bo niestety poprzedni pracodawca przeprowadził grupowe zwolnienia, a kojarzyłam firmę z przeszłości. Przeniosą ludzi gdzies?

Świder Nowy wpis

Nic nie likwidują. Tylko prezes zakończył współpracę. Więc zniknął członek spółki było trzeba rozwiązać umowę.

Lolek Nowy wpis
@Świder

Ale jest zapisz w e-krs, że spółka zlikwidowana. A jeśli tak, to w jaki sposób szli na rękę zwalnianym pracownikom?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Obecnie 2 JG Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Przedstawiciel Handlowy. Na Praca.pl dodano ogłoszenie 12 września.

X

Kitka
@X

Potwierdzam zero poszanowania pracownika i bezczelność że strony kierownictwa, odradzam tam pracy słaba kasa brak docenienia brak premii świątecznych etc. Istny (usunięte przez administratora) ciągle poganiają i przymuszają do nadgodzin wywierając presję, omijać szerokim łukiem

@X

Jestem z UK i wrzystko panimaju. Bo ukraincy są pracowity i muszą pracować przez przerwy żeby można by było normalnie funkcjonować.

@Tańczyk

Bez przerwy? Co z przerwą ustawową, dają chociaz minimum na chwilę odpoczynku? No i tak mnie zastanawia ile godzin dziennie jest praca, skoro tak ciężko?

Jak jesteś na zleceniu lub przez agencję i jesteś lokalny- słabo. Bo w grudniu firma oczekuje, że bedziesz pracowac 7 dni w tygodniu i nadgodzin ile się da. jak jesteś przyjezdny i nie masz tu rodziny a twoim celem jest zarobić przed świętami max, to pracujesz non stop a potem zabierasz kasę i nara. Jak tu mieszkasz i masz rodzinę, obowiązki, jakis rytm życia, to nie chcesz pracować 7 dni w tygodniu a nie jest to dobrze widziane i ten czy tamta musiała rozstać się z firmą. Zatrudniono osboy z uk w to miejsce.. Stąd poczucie, że lokalni sa gorzej traktowani.

Tańczyk

Przerwa jest jak należy Kodeksu pracy. Chodzi o to, że ludzie pracują i mają Nadgodziny, a nie 8 God i dowidzenia, bo już koniec pracy.

Julia
@Tańczyk

To nie da się u was zrezygnować z tych nadgodzin, albo chociaż robić ich mniej skoro jak piszecie niektórzy tu mają rodziny itp? Nie można się dogadać w tej kwestii, tylko zawsze presję wywierają?

To chyba za dobrze pracuję. Dzięki za podpowiedź, bo chętny na nadgodziny czy weekendy to ja nie jestem!

Onon
@X

jak to jest, że opinie sa pod firmą nieistniejącą od kilku lat?Fakt, że ci sami ludzie chociaz nazwa już chyba ...trzecia? To pracujący nawet nie wiedzą w jakiej firmie pracują?

Skoro jest tyle pracy i chcą żeby pracować w weekendy, i jeszcze po godzinach, to można wtedy liczyć na jakieś większe wynagrodzenie? Płacone są jakieś ekstra stawki? Daj znać, jak to wygląda od kuchni...

Tymczas

Cześć. Narzekacie trochę na pracę, głównie na nadgodziny. Mi akurat głównie zależy na dorobieniu sobie na nadgodzinach. Z takim podejściem polecacie się tu zatrudnić, skoro mi to przeszkadzać nie będzie? Ile tych nadgodzin w miesiącu wypada? O grudniu pisaliście, ale to chyba nie tylko jeden taki miesiąc w roku? No i też ktoś to napisał, ze firma nie istnieje od kilku. Jak to?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie 2 JG Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
5y1w1a

Maślak
@5y1w1a

Dobitnie opisane, na początku wielkie obietnice, później wymówki i olewka, płacą marne grosze i nie ma żadnych dodatków

@5y1w1a

Pan J. jest najlepszy Przezes dla mnie, nie raz pracował obok kiedy była potrzeba razem z Kierownikiem L. , i nie było widać i odczuwać różnice między nami. Pan L. jest Kierownikiem bo naprawdę jest mądrym i sprawiedliwym. Nie ma lepszego czy gorszego pracownika, nie ważne jesteś Polakiem czy Ukraińcem, wszyscy mają są równoprawny. Pan A. może i podobny do Pana Elvisa Presley, ale tylko przez fryzurę.

@Tańczyk

Parę pytań mam. Wasza firma zmieniła nazwę z 2JG na Printdream, ale co znaczy to Customization Group? To kolejna zmiana nazwy? Ile zarobi magazynier z UDT i kiedy w tej branży jest wysoki sezon (bo wtedy ponoć przez dwa miesiące pracuje się na 3 zmiany).

Yyyyyy

2JG to cjyba nie istnieje juz od dawna...

Lidia
@Yyyyyy

Masz potwierdzone info? Rzeczywiście nie widze żadnych ofert pracy ,ale może poprostu nie prowadzą teraz rekrutacji :( Chcialam sobie dorobić na weekendy,a widze ze była mozliwosc pracy w swieta i dni wolne (sob i ndz) ,ze wcześniejszych opinii. Jak wiesz cos więcej to daj znać.

A firma nie nazywa się teraz Printdream?

Tańczyk

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę 2 JG Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Pojawiło się 12 września na Praca.pl. Planujecie na nie aplikować?

Nn

zaczyna się sezon świąteczny wiec firma na nowo szuka naiwnych pracowników,którzy po świętach zostaną (usunięte przez administratora) na zbity pysk :) lepiej nie aplikować

Lidia
@Nn

To w poprzednich sezonach też tak było? A to nie jest tak że jest jasno powiedziane na ile miesięcy jest zatrudnienie?

Jaka jest umowa w firmie Copyland Sp. z o. o. oddział PRINTDREAM.PL? Wiecie, czy jako przedstawiciel handlowy zatrudniają na umowę zlecenie?

umowa zlecenie

zależy jak się dogadasz zazwyczaj zatrudniają na najmniejszych stawkach na najgorszych umowach dla pracownika ;) w tej firmie liczy się tylko wyzysk ludzi

Emilia
@umowa zlecenie

Słabo to brzmi, ale piszesz, że "zazwyczaj". No to jak tu się wycwanić, żeby na start mieć lepiej?

Umowa zlecenie
@Emilia

Naobiecuj i nakłam że masz duże doświadczenie albo idź w romans :p a tak serio to zasada jak wszędzie zobacz za dane stanowisko jakie są płace i znajdz pracę gdzie docenią Ciebie i Twój czas, poczytaj opinię o tej firmie, i pamiętaj ceń swoją pracę bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi, to Ty określasz za jaką kwotę sprzedajesz dziennie 8 godzin swojego życia że swoich najlepszych dni

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Copyland Sp. z o. o. oddział PRINTDREAM.PL?

były szef

słabe , brak szacunku , wymuszanie nadgodzin , nie spełnione obietnice , wieczne narzekania żeby szybciej pracować , przyczepianie się o wszystko , obserwowanie na kamerach i wyliczanie czasu ile pracujesz ile stoisz na maszynie , stres , słabe wynagrodzenia , zrzucanie winy na pracowników oraz brak docenienia , w tej firmie koledzy kierownika mogą więcej a Ty mas za nich pracować

Małgorzata

Pisze tu ktoś o przymusowej pracy po godzinach... Czy chociaż te godziny są lepiej płatne? Albo w ogóle chociaż?

nadgodziny
@Małgorzata

na umowę zlecenie nie są lepiej płatne tylko tak samo jak reszta godzin , dostajesz tutaj najniższe stawki w Szczecinie a w zamian wymagają poświęceń pracy w wekendy święta itp często obiecują dodatki a później pod byle pretekstem ich nie wypłacają albo udają że nic nie obiecywali że to nie porozumienie , na umowe o prace nadgodziny są płatne 50proc w tygodniu i 100 proc w soboty tylko że najpierw pchają na soboty ludzi co mają zleceniówki żeby mniej zapłacić ,a jak zrobisz nadgodziny to zazwyczaj dorzucają dodatkowe obowiązki bo oni traktują robienie nadgodzin jako premie dla Ciebie że możesz dorobić , np kiedyś usłyszeliśmy że premii świątecznej nie ma bo robiliśmy nadgodziny i to jest nasza premia , ta możliwość robienia nadgodzin ;) ogólnie nie polecam , płacą najmniej w Szczecinie za astronomiczne wymagania , po prostu zrobią z ciebie prywatnego taniego nie szanowanego pracownika i zniszczą wszelkie ambicje , każdy fachowiec ucieka z tej firmy zostali jeszcze Uk ale też szukają nowej pracy ;)

admin

Masz doświadczenie w pracy z firmą Copyland Sp. z o. o. oddział PRINTDREAM.PL? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o 2 JG Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w 2 JG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 2 JG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

2 JG Sp. z o.o.
  • Sikorki 29 lok. 1