Miejskie Przedszkole nr 45

Zabrze

Opinie o Miejskie Przedszkole nr 45

mama

Przedszkole super, teraz pięknie wyremontowane. Atmosfera przyjazna. Moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola do grupy biedronek i jest bardzo zadowolone. Gdy nie idzie do przedszkola z jakiegoś powodu to dopytuje się kiedy pójdzie. Jestem bardzo zadowolona z Przedszkola na KOPALNIANEJ.

Mama

Niby fajne przedszkole... Panie tam pracujące bardzo sympatyczne z resztą w każdym przedszkolu jak przynosi się dziecko każdy się uśmiecha. Szkoda tylko że zamiast od progu zająć się dzieckiem są zajęte rozmowami prywatnymi. Wystarczy oddalić się z oczu Pan i zaraz temat wraca. Przykro się robi gdy widzi się swoje dziecko smutne a opiekunki mają to gdzieś. Pani Dyrektor jak tak można? To co dzieje się po zamknięciu drzwi? Oddajemy w Wasze ręce nasze dzieci i chcemy ufać że się nimi dobrze zamiecie. Kiedy można liczyć na koniec remontu przedszkola na ul. KOPALNIANEJ? Miało być do grudnia, a grudzień dawno za nami.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Miejskie Przedszkole nr 45 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... życzliwi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? wiążę się ona z kartą nauczyciela Najbardziej podobało mi się w Miejskie Przedszkole nr 45: przyjazna atmosfera sprzyjająca rozwojowi dzieci Najbardziej nie podobało mi się w Miejskie Przedszkole nr 45: brak

Zostaw opinię o Miejskie Przedszkole nr 45 - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejskie Przedszkole nr 45