drob-pack

Lohne

Opinie o drob-pack

jan

..a jak jest tam teraz..mamy 2017 rok, napiszcie cos..........

rf

@kpo no ale nie ma chyba co sie poddawać przeciez w kazdej chwili moze sie cos nowego od nich pojawić przeciez trzbea byc po prostu cierpliwym prawda?

AMIWA

Jak kots Szuka Pracy w Lohne, W Fabryce Plastiokowych Opakowan, prosze pisac na adres : info malpa amiwa-personal kropka de. Zatrudiamy Polakow na Produkcje stala i mowimy po polsku.

wisss

w WIESENHOFie kierowcy ciezarowek zapie.rdzielaja po 300h miesiecznie, za 1700 euro...śmiech, mam nadzieje ze jakas inspekcja wreszcie dobierze im sie do tyłów za takie wykorzystywanie pracowników

Buba
@wisss 21.01.2015 09:31

Chyba coś Ci się pomyliło, mój mąż pracuje na ciezarowce w wiesenhof, codziennie jest w domu i na pewno nie ma 1700 euro.

marysieńka

Prawda!!! A w poprzednim komentarzu Chdziło o ten zapis rd2 - 2013-09-19 14:39:04 Dobrawa, a co ma wspólnego drob-pack z tą firmą Wiesenhof? Nie pomyliły Ci się tematy, czy ja czegoś nie wiem?

marysieńka

Dobrawa, nie daj sie zwieść zapiską poniżej. Tak trzymać!!!

Dobrawa

Boze, co sie na tym swiecie dzieje! Wlasnie widzialam w TV, na jakich zasadach zatrudnia sie Polakow, Rumunow, Bulgarow itd. w firmie Wiesenhof w Niemczech! Toz to [usunięte przez moderatora] praca; na dodatek bardzo zle platna! Ludzie! Nie dajcie sie oglupic i tym krwiopijcom kieszenie wypelniac! Taki jest realny kapitalizm! Do diabla z nim! Nawet Niemcy nie sa z ta sytuacja zadowoleni! Harowac i nic z tego nie miec! I to ma byc wolnosc i dobrobyt?! Wszystko tylko tania propaganda! Nie dajcie sie! Pozdrowienia z kraju cudow i niesprawiedliwosci!!!

chciałem

Po tym co przeczytałem i z opinii znajomych którzy tam byli i widzieli co sie tam dzieje nie , nie jadę, wole Polske ratować a nie kieszenie kobiet siedzących w biurach w tym zakładzie , a koordynatorka to naprawdę kłamliwa kobieta ( kuzyn zna osobiście) śmieje sie w twarz ludziom którzy do niej przychodza naprawdę w poważnych sprawach, Firma ma ponad 40 spraw grupowych w sądach o pieniądze i nie tylko.W pracy niemasz imienia tylko numer na czipie jak w [usunięte przez moderatora], pracuj i nie pytaj za ile!!!!!!!!! Nie nie jadę , przekonałem się, jak i moji znajomi , byli ,zobaczyli i nie zwyciężyli. Ludziska uszanujcie tych pokonanych , nie ładujcie się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o drob-pack - Lohne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie drob-pack