MAXPOL OHG NIEMCY

Ruppach-goldhausen

Opinie o MAXPOL OHG NIEMCY

olek

firma poszukuje na wiele stanowisk: spawaczy, ślusarzy, tokarzy, kamieniarzy, operatorów CNC, @marysia ale o stażu w administracji nie słyszałem

Superb

Wydaje się to być podejrzane, a to dlatego, że na terenie Niemiec zwykle oferowana była ta praca. Ludzie z Polski bardzo chętnie ją podejmowali i tak nagle jakby nigdy nic okazało się, że dochodowa maszynka zaczęła generować straty... Musiałby chyba się stać jakiś kataklizm aby to była prawda, chyba że ktoś ma więcej szczegółów...

Stranieri

No to rzeczywiście dziwne, bo jeżeli przestaliby istnieć to momentalnie zniknęłyby wszelkie informacje z internetu na ich temat a tak to strona hula jakby końca miało nie być http://maxpol.pl.tl/Strona-startowa.htm Zastanawiam się czy to nie przypadkiem zasłona dymna, bo na ich temat w KRSie nic nie można było znaleźć.

mlody

ta firma od roku jusz nieistniej

czarny

W łeb się stuknijcie, biedni poszkodowani co się nie dostali.... Może trzeba nauczyć się pisać dobre CV i mieć odpowiednie doświadczenie.

Andrzej

Ja pracowałem w Maxpol kilka lat i było [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Panowie, co się nie załapali do pracy, to chyba tylko żale swoje wylewają w necie i głupoty wypisują na temat tej firmy.

webmaster

na 99,9999 proc. to sciema troche lat siedze przy internecie i swoje wiem. sprawdziłem tą oferte przekopalem internet swoimi sposobami i mówie OSZUSTWO i sciema nie napisze tu zkąd i po czym to wiem zeby nie wiedział ten oszust

vermuth

do zainteresowanego zadzwon do mnie to pogadamy 796192260 na temat tej firmy.

zainteresowany

witam literata no to proszę mi powiedzieć czy warto pakować się do tej firmy bo jedni piszą tak a drudzy inaczej mam ofertę pracować w tejże firmie i nie wiem co teraz z tym zrobić i co ważne jak zarobki czy to co piszą jest faktem proszę o szybką odpowiedź

emi

oszustwo pierwszej klasy koleś zgarnia kasę za tłumaczenie a ty siedź i czekaj na cud,wyobraźcie sobie ile zarobi w ciągu miesiąca!!!polak potrafi...

gosc

panowie napiszcie cos wiecej o tej firmie czy placa gdzie jest biuro w polsce

kolo

oszusci chca kase za tlumaczenie c.v i tyle ich widac

kowalski

Jacy oszuści, stuknijcie się w głowę, pracowałem tam i znam dobrze tą firmę. Firma niemiecka zatrudniająca polskich pracowników. Myślicie, że zatrudniają każdego, kto wyśle swoje CV. Miły szef, fajni ludzie i ten gość co zajmuje się pracownikami i ich zatrudnieniem jest spoko.

KAKA

Ja wysłałem we wrześniu 2011 r pieniądze na tłumaczenie CV i do tej pory nikt się nie odezwał.

lolka

do Bleki: wysyłałeś/łaś tam swoje papiery? pieniądze? skąd wiesz, że to oszuści?

BLEKI

TO OSZUSCI CHCĄ ŻEBY KASE WYSŁAĆ NIBY ZA PRZETUMACZENIE PAPIEROW CZŁOWIEK WYSYŁA I NIE MA OPOWIEDZI OSZUSCI

CZY ktoś coś wie na temat warunków pracy w tej firmie?

Zostaw opinię o MAXPOL OHG NIEMCY - Ruppach-goldhausen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXPOL OHG NIEMCY