Opinie o BMW Latas Bożena Łataś w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BMW Latas Bożena Łataś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BMW Latas Bożena Łataś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMW Latas Bożena Łataś w Wrocław

Piotr Kwiatkowski Nowy wpis

Firma zamówiła amortyzatory do mercedesa W220 zrobili to poprzez allegro przesyłka była kupiona 10 lutego 2020 roku o godzinie 17.11 Wysłana została w tym samym dniu o godz 18.55 czyli wyjątkowo szybko. Próba dostarczenia była 12 lutego 2020roku. Zamawiający nie odebrał przesyłki, nie poinformował o tym że jej nie odbierze. Przesyłka przeleżała dwa tygodnie na spedycji i zostaliśmy obciążeni kosztami w obie strony 75zł. Nie zwrócił pieniędzy za koszty przesyłki . Zwykły krętacz.

Mat

Mogę napisać, że jakość i poziom usług jest poniżej krytyki. Facet, który się mieni diagnostą, nie zna się na tym w ogóle. (usunięte przez administratora) Zleciłem mu zamontowanie modułu zmieniającego pracę dachu w kabrolecie, to nie wiedział, jak to zamontować (czyt. bał się tego podłączyć, gdyż może się zrobić zwarcie). Dziwne, że elektryk boi się prądu. Po tym stwierdzeniu zleciłem od odstąpienia tego zlecenia i w zamian zrobienie pomiaru mocy na hamowni drogowej. Rzeczony Pan pochwalił się, że ma Dynometa. Ja doskonale wiem, jak to działa i jak to funkcjonuje, bo wielokrotnie robiono mi pomiary tym urządzeniem. Jak spytałem się o pomiary to rzucił mi słownie, tyle i tyle i kazał sobie zapłacić 50zł i tyle! Skandal! Jak zażądałem wydruku w formie papierowej, to powiedział, że się "źle zachowuję" i nie dostanę. Bezczelność i brak profesjonalizmu w podejściu do klienta. Wystawił mi jedynie fakturę, po półgodzinnym oczekiwaniu na nią. Oczywiście od razu skierowałem sprawę do PiH, celem mediacji i polubownego rozwiązania sporu, czyli zwrotu tych pieniędzy, bądź wystawienia mi wydrukowanych wyników badań z pomiaru. Jego odpowiedzi na moje argumenty były pokrętne. Napisał m.in., że koszt pomiaru na hamowni to 150zł netto. Kłamstwo! Nic takiego nie mówił. Jakby mi rzucił taką kwotą, to bym z miejsca zrezygnował, bo mam pod Wrocławiem takie badanie bez łaski za 100zł brutto! Krętacz i oszust i nic nie umie! Przestrzegam przed oddawaniem aut, bo efekty mogą być rozpaczliwe dla właścicieli, a poza tym jest bardzo nieterminowy i niesłowny. Auto miał oddać w dwa dni, a stało przeszło tydzień, oddał mi w przeddzień złożone, kiedy miałem ważny wyjazd zagraniczny! Nie polecam i przestrzegam!

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Latas Bożena Łataś - Wrocław

BMW Latas Bożena Łataś
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zakrzowska 21
    51-318 Wrocław