Zbyszko Company Sp.z.o.o

Opinie o Zbyszko Company Sp.z.o.o

Ktoś Coś

Ktoś wie jak idzie budowa w Pile?

M1k2
@Ktoś Coś

o co chodzi z tą Piłą? jeszcze tu nie pracuję i nie jestem w temacie

MUNIO
@Ktoś Coś

Plany zakończenia z tego co pamiętam były na 2020, więc pewnie już widać spore efekty

Franek
@Ktoś Coś

Jeszcze nie mają wszystkich pozwoleń Dlatego jeszcze nic nie budują .

Ktoś coś
@Franek

A to jeszcze zanim cokolwiek będzie widać

MUNIO
@Franek

A to chyba, że tak, to moje domysły jednak się nie zgadzają, sorry jak wprowadziłem kogoś w błąd.

Alcapone

Już kopią fundamenty ...

gold
@Alcapone

o, czyli ruszyło :D

dafy

Długo czeka się na odpowiedź jak wyśle się aplikację przez formluarz ze strony? Można to zrobić jak nie ma ofert w ogóle?

Donald
@dafy

Móc zawsze można, po coś on w końcu jest, ale zdajesz sobie sprawę, że jak pracownika nie potrzebują to i formularz nic nie zdziała

koko
@dafy

jak coś na pracuj.pl jest oferta na PH teraz

dafy
@koko

Nie ratuje mnie to ale dzięki za fatygę

koko
@dafy

to o jakie stanowisko ci chodziło, ze tak z ciekawości zapytam?

Manitou

Długo trwa proces rekrutacyjny w Zbyszko?

Oop
@Manitou

zależy od stanowiska pewnie, ale nie ciągnie się w latach świetlnych, raczej sprawnie

Boot
@Manitou

Standardowo dosyć

bizi

Nie wiem czy foto w googlach dalej aktualne, ale tam przez budynkiem są takie wielkie pompowane butelki. Nie szukacie kogoś do dmuchania tych butelek?:P

Marlon
@bizi

hehe, sorry, to firma zewnętrzna wykonuje, tam musisz uderzać :P

Agnieszka plaskacz - przedstawiciel handlowy Zbyszka to (usunięte przez administratora) Jest winna sporo pieniędzy za pracę wykonywaną na rzecz firmy.

Okradasz też swoją rodzinę z tego co wiadomo

wakacjone

Jest jakiś nabór pracowników sezonowych? tylko na wakacje

nick
@wakacjone

hmm hmm hmm może tak może nie zadzwoń

Krystyna
@wakacjone

Postawiłeś bardzo trafne pytanie. Z uwagi na to, że mamy właśnie sezon wakacyjny na pewno wiele innych osób także to interesuje. Musimy w związku z tym poczekać, aż ktoś dobrze zorientowany zechce udzielić nam odpowiedzi. A tymczasem powiedz mi, jakie konkretnie zajęcie interesowałoby Cię w Zbyszko Company?

wakacjone
@Krystyna

Szczerze powiedziawszy obojętnie jakie. Czy to w biurze podaj/pozamiataj czy na produkcji. Potrzebuje dorobić w wakacje, a do Zbyszko mam blisko to by mi pasowało. Jestem zmotywowany i gotowy do pracy tylko właśnie brakuje mi informacji, bo nie chce się "wypuścić" :)

@wakacjone

W dalszym ciągu nikt nie wypowiedział się w tym zakresie, dlatego ciekawi mnie, czy próbowałeś może sam dowiedzieć się od firmy, czy istnieje taka możliwość? Mamy jeszcze ponad miesiąc wakacji, więc dobrze by było dowidzieć się, czy są możliwości dorobienia w firmie Zbyszko Company.

Riki

Na necie zero ofert

@Riki

Zgadza się, ponieważ cały czas śledzę, czy pojawia się coś nowego. Mam mimo wszystko nadzieję, że najdzie się na forum osoba, która odpowie, czy firma daje możliwości krótkoterminowego zatrudnienia. Najlepiej, gdyby wypowiedziała się osoba, która rzeczywiście tam pracuje. Nie masz znajomych, którzy pracują bądź pracowali u tego pracodawcy?

Nody
@Marcin

To niezłe masz hobby Marcin.

Butcher
@Marcin

wydaje mi się, że nie, raczej dłuższa współpraca

elizabetha2007

Uważam ,że producent postawił na jakość produktu. Nie mydli oczu opakowaniem. Butelki cienkie -bardzo dobrze-zawartość treściwa.

salem
@elizabetha2007

Goob

gdzie poza stroną Zbyszko można znaleźć oferty do pracy?

Goob

dzięki za tę pomocną odpowiedź...

Drako

nie chce Cie martwić ale chyba tylko PH szukają

@Drako

hmm, skoro tak dzięki i tak za info ;)

@Goob

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/zbyszko-company-s-a,13552 jest oferta na stanowisko przedstawiciela handlowego w trzech lokalizacjach. Pracodawca oferuje niezbędne narzędzia do pracy, samochód służbowy i telefon komórkowy oraz atrakcyjny system wynagrodzenia. Jeśli odpowiada ci ta propozycja złóż CV.

Q
@Goob

oprócz strony znaleźć można też na pracuj.pl, ale tam też w tej chwili tylko ogłoszenie na handlowca ;)

@Q

Skoro firma poszukuje handlowca, to może wiesz, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Są one podobne do warunków, które pracodawca oferuje w przypadku przedstawicieli handlowych? Wydaje mi się, że są to podobne stanowiska, chociaż oczywiście mogę się mylić.

przecież to to samo

@Krysz

Wolałem się upewnić, ponieważ nazwa jest inna, więc myślałem, że zakres obowiązków również może być nieco inny. W takim razie skoro masz informacje o tym stanowisku, to mógłbyś napisać, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia?

@Jakub

podać nie podać, bo takimi info się nie szasta na prawo i lewo, ale bardzo przyzwoite, a nawet lepiej powiem tak, gdzieś tu krążą na forum jakieś liczby bardziej konkretne

@Krysz

podać nie podam* sorry za literówkę

Abc

Ok

Xen
@Abc

toś się rozpisał :D

Abc
@Xen

Nie będę pisał jakiejś rozprawki, ok to ok, chyba wystarczy

Heń
@Xen

Gwiazdki są, więc wiadomo o co chodzi

Kala

Na syropiarni jest jakieś laboratorium czy to dwa zupełnie różne działy jedno produkcja drugie lab?

Prawda to?

Prawda to, że nikt u was nie zarabia poniżej 4, a przynajmniej coś koło tego?

Kolin
@Prawda to?

nie wiem jak na wszystkich stanowiskach, ale ogólnie kwoty brutto oscylują wokół tej kwoty, to prawda

Ksiegowo
@Kolin

Wszystko zależy od podstawy, premii, nadgodzin,nocek,akordu. Są tacy że wyciągają więcej.

@Ksiegowo

Mógłbyś wyszczególnić na jakie dodatki można liczyć Premia jest uzależniona od wyników i wypłacana indywidualnie, czy pracuje na nią cały zespół? Wynagrodzenie to ważny aspekt zatrudnienia i jeśli jest satysfakcjonujące to pracownicy są bardziej zmotywowani i efektywni. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/zbyszko-company-s-a,13552 firma Zbyszko Company szuka przedstawiciela handlowego w trzech lokalizacjach. Czekam na informacje od osób, które będą aplikować.

Karczi
@Jakub

Jakub, o premiach akurat ktoś niżej dosyć szczegółowo pisał, z tego co pamiętam

Teku
@Kolin

No to wydaje się to być całkiem spoko w takim razie

Dude

Jest możliwość odbywania stażu u Was?

Eron
@Dude

Niestety, nie wydaje mi się

@Eron

No nic, dzięki za odpowiedź Może jeszcze przedzwonię i zapytam, żeby mieć 100pro pewność :)

Eron
@Dude

No, to wydaje się być rozsądnym posunięciem, mogłeś od razu zadzwonić w sumie

jocko
@Dude

i co wiesz coś w temacie?

@jocko

w tym momencie raczej słabo, jeszcze raz dzięki za pomoc

Dzejks

imponująca i zadziwiająca ilość produktów wychodzi 'spod ręki' Zbyszko Co.

Kirkor
@Dzejks

No trochę tego jest

@Dzejks

Nie powiedziałbym, że jakaś "zadziwiająca", no jednak dosyć rozpoznawalna marka to jest, więc zdziwienia raczej bym się nie spodziewał Ale sam lubię większość napojów

@.

Co mi minusujecie, powiedziałem tylko, że lubię picie od zbyszko :( to chyba nie jest nic złego

Dybuk
@.

widocznie komuś przeszkadza :P

feret

jak się kształtują stawki i premie na produkcji?

Pedro
@feret

Stawki są zależne od stażu pracy. Na początku nikt Ci kokosow nie da. Średnia zarobków ns rękę dla początkującego kształtuje się w granicach 2500 na reke. Premie są dwie jedna stała 300 lub 400 brutto za to że nie Idziesz Na l4, druga akordowa. Są miesiące że masz 1000 akordu a są że nie ma nic.

feret
@Pedro

wiadomo, na początek to zbyt wygórowanych oczekiwan nie mam, ale ogólnie nie wyglada to źle okej, dzieki wielkie za odp

@feret

A jak wygląda sprawa ze zmianami? System dwu czy trzyzmianowy? W jakich godz?

yupek

To zależy

@yupek

No okej, ale zdradzisz mi od czego to zależy? Coś więcej?

yupek
@?

No od potrzeb to zależy, ale w większości jest 3zmianowy, w godz 6-14-22, a jak 2zmianowy to wtedy 6-18, 18-6

@yupek

Okej, dzięki

Erak

to tam pasowales

A te premie na produkcji to co jaki czas są ?

taki sobie

czy pracował tm kiedys taki [usunięte przez administratora] młodziak z Radomia ?? jeśli tak napiszcie ciś o nim teraz pracuje czytaj udaje że to robi w noiej firmie ale to (usunięte przez administratora) cz ponoć z wykształcenia piekarz czy cos w ten deseń :)

idź sobie
@taki sobie

chyba sobie żartujesz z takimi postami tutaj...

Poczytalem troche tych opinii i coraz bardziej mnie ten magazyn intryguje. Chlopaki tam dobra konspire maja

Troll

Nieźli są

Tiger

Jak wyglada u was kwestia wynagrodzen, macie opcje na jakies premie?

PH
@Tiger

Jak to prawda, że zwolnili teraz 30 PH to na premię nie ma co liczyć :)

@Tiger

Była podstawa i premia. Premia za odpowiednią ilość wystawek paletowych oraz za targety kwotowe za poszczególne kategorie napojów. Czasami zadania dodatkowe. Średnio 700 - 800 zł do osiągnięcia choć zdażało się niektórym 1,3 tys premii. Zwolnili połowę ekipy. Dziwię się że przed sezonem?!

Tiger
@Królowa łez

Brzmi bardzo dobrze no oprocz tego ostatniego ale reszta b.dobrze

Fikus
@Tiger

no 1,3 tys to już niezła sumka a zasadnicza stawka jak sie kształtuje? bo o to też pytałeś, a nie ma odpowiedzi

@Fikus

ja bym chcial wiedziec jak na magazynie wyglada zasadnicza?

Konrad
@?

Na magazynie przyjęć nie było od lat. Tam żebyś się dostał to musiał być mieć plecy ze stali.... zarobki uch też są wielka niewiadomą...

Królowa łez

W firmie Zbyszko ciągłe zmiany. Zwolnili z dnia na dzień przed Wielkanocą 30 PH z całego kraju. Bez odprawy , wypowiedzenia 3 tyg. Żadnego przepływu informacji. Firma nieprzewidywalna. Pracy bardzo bardzo dużo , no ale nic nie kapie z nieba. Oczekiwałam jedynie lepszego podejścia do pracownika.

kolega
@Królowa łez

Kolega chciał do Zbyszko aplikować na PH. Jak mogli zwolnić 30 PH jak z tego co mówił mają w całym kraju 45 PH :( Sprawdzona jest to informacja?

Tiruriru
@kolega

tak sprawdzona że zaraz się okaże że odeszło więcej niż pracowało... Takie to sprawdzone info

@kolega

Kolega chciał aplikować mówisz ? A ja aplikowałam , dawno temu i byłam zatrudniona. Więc nie kombinuj :) Teraz to raczej nie będą zatrudniać skoro zwolnili ale kto wie co czas pokaże. Auto 2 osobowy ford. Działalność gospodarcza. 20 wizyt dziennie. Brak deputatów, długi na psd rozliczane co kilka miesięcy. Wszystko budujecie na relacjach bo pakietów brak. Firma stawia trzecią fabrykę może potrzebowali przyoszczędzić na pracownikach :) . Jedyny żal , że zrobili to w taki okropny sposób.

XXXL

Cześć. To teraz motywacja od klienta. Produkt lemoniadowo-limonkowo-cytrynowo , .... nieco ... za mocno gazowany, nieprzecukrzony, ale zagina CoXX-CoYY maksymalnie, zagina również konkurencję z Portugalii/Hiszpanii. Mniej cukru, więcej smaku. Idźcie tą drogą ... kochani.

Dobry
@XXXL

hahahaha zmotywowałeś dzięki :D

Zostaw merytoryczną opinię o Zbyszko Company Sp.z.o.o - Radom

• Jak się pracuje w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zbyszko Company Sp.z.o.o