Zbyszko Company Sp.z.o.o

Opinie o Zbyszko Company Sp.z.o.o

yrux

Widzę, że nic się nie zmienia od tych kilku lat kiedy już tam nie pracuję. I w tym miejscu chciałem podziękować (usunięte przez administratora). za to, że mnie zwolnił. Wtedy tego tak nie czułem. ale teraz jestem mu wdzięczny. Teraz sobie pracuję i jestem szanowany. O podwyżkę się nie upominam, a i tak ją dostaję. Weekendy wolne ,samochód firmowy i urlop kiedy JA chcę. Co najlepsze mogło mnie spotkać to ZWOLNIENIE z tego piekła. Pozdrawiam załogę, zwłaszcza automatyków. Oczywiście za wyjątkiem jednego. :) P.S Nie bójcie się szukać nowej pracy, bo chyba gorzej niż jest w Zbychu być nie może.

Julita

A co możecie powiedzieć o pracy na wyższych stanowiskach? Większość pisze, jednak na tematy związane z produkcją, a w Zbyszko Company aktualnie trwa rekrutacja, np. na managera. Osoby zainteresowane tym stanowiskiem, na pewno byłby wdzięczne za jakieś informacje.

Ktoś

Ja powiem tak pracowałem bardzo długo tam na początku nie było źle na produkcji fakt 12h robi swoje ale pieniądz był plus akordy i nawet nie zła atmosfera ale teraz jest poziom po niżej krytyki (usunięte przez administratora)jak Bury osioł też po 12h bez soboty wolnej a w dovrym wypadku dwie niedziele w miesiącu będą wolne wymyślają sobie produkcję w piątek na danej linii a trzeba iść. K(usunięte przez administratora)w tym zakładzie nawet sprzątaczka ma większe prawa niż operator systemu zmianowy od 1 do 10 ja bym dał 0 raz jesteś na tej a na drugi dzień na innej nic nie można zaplanować chpaki (usunięte przez administratora)za marne grosze a w zamian za wysiłek i trud dostają słowa krytyki a pochwały żadne w moim imieniu(usunięte przez administratora) 3majcie się i nie dajcie się

Julita

W aktualnych ofertach @Larry6 podane są tylko informacje na temat stabilności zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków z ciekawszych rzeczy oferują szkolenia i premie

aaaaa
@Julita

szkolenia z czego? bo ja sobie nie przypominam :)

Agnieszka plaskacz - przedstawiciel handlowy Zbyszka to (usunięte przez administratora) Jest winna sporo pieniędzy za pracę wykonywaną na rzecz firmy.

Okradasz też swoją rodzinę z tego co wiadomo

Larry6

a możecie coś powiedzieć o pracy przedstawiciela handlowego w tej firmie? Z tego co słyszałem kiedyś były naprawdę niezłe warunki. Już powoli zastanawiam się nad przeprowadzką , bo nadal ciężko o dobra pracę w Radomiu . Na podstawie tych danych http://praca-mazowieckie.pl/struktura-bezrobocia-na-mazowszu// też widać, ze mamy spore bezrobocie, mimo ze miasto wcale nie jest małe.

ania

A co ma się dziać? Może łaskawie wyjaśnisz ok? Bo nie kumam

Xawier

Panie Zbigniewie niech Pan się przejdzie po zakładzie i zobaczy co tam się dzieje... bo niektórzy nie wierzą ze Pan nie wie co się dzieje w środku i się zastanawiają czy o wszystkim Pan wie....

Agnieszka

Chłopaki już nie ma się na nich co denerwować, szkoda nerwów. Trzeba poszukać nowej pracy a Zbyszko niech samo sobie upada bo na to wychodzi że chyba tak się dzieje. Za rok będziemy się śmiać i dziękować Bogu ze nas pozwalniali ????

gonzo

Ciekawe gdzie podział się wcześniejszy wpis o popychaczach emaili itd ....

Oooooo

Tylko ? Razem w przeciągu 2 miesięcy pracę straciło 40 osób to jest mało?

stach
@Oooooo

Sarkazm że tylko , też straciłem tam prace i sie dziwie że jeszcze wszystkich nie zwolnił bo po co mu ph jak ma super kierownikow i biedronke i lidla .Oni mu ogarną sieci i detal i prześlą zdjecia i emaile do kierownictwa i tak do emerytury ;)

Zniesmaczenie
@stach

Za chwilę będzie jeden handlowiec na region, będzie robił 30 wizyt w tym 15 detal i 15 sieci a kierownik będzie hurtowym

stef

Tylko 20

Oooooo

I kolejne 20 osób pożegnało się z firmą Zbyszko. Dla kolejnych pracowników wskakujacych na nasze stanowiska, z dobrego serca mówię omijajcie firmę szerokim łukiem.

ania

A teraz podobno z agencji pracy tymczasowej przyjmują?

Zniesmaczenie

(usunięte przez administratora) Co z tego że kasa się zgadza, jak atmosfera pozostawia wiele do życzenia,(usunięte przez administratora) starają się, są solidni i oddani. Zwolnienia bez wcześniejszego ostrzeżenia. (usunięte przez administratora) Przykre to.

K.O.P dawny P.P.C

Wszystkie starania by region wyglądał w miarę przyzwoicie jak psu w budę. Starania nie poparte żadna pomocą ze strony firmy( brak budżetów na gazetki, brak kasy na serwis,gratis - marne 32 zgrzewki mające starczyć PH na wsparcie działań na regionie , co przy ponad 35pkt w obsłudze nie daje nawet 1 zgrzewki na hale).32 zgrzewki które miały starczyć na wymiany terminów, wsparcie serwisu wymiany reklamacyjne , ekspozycje indywidualne , poprawę wizualizacji i itp. Jedna decyzja ,,człowieka ,,który uwaza wszystkich swoich pracowników tudzież zleceniobiorców za zgraje ludkow którzy chcą go za wszelka cena okraść, oszukać wydymac . Człowiek może mieć tylko do siebie żal i pretensje ze przez tyle lat siedział w tej toksycznej firmie. Zero perspektyw, zero zaufania tylko wieczne oczekiwania i załatwianie wszystkiego na krzywy ryj.Panie prezesie budowanie potęgi firmy na relacjach z dyskonatami jest jak stąpanie po kruchym lodzie. Pozdrowienia dla wszystkich PH sieciowych. Z naszym doświadczeniem czeka nas tylko lepsze

a.....
@K.O.P dawny P.P.C

Ja juz nawet napojow Zbyszko nie kupuje, (usunięte przez administratora)zla fama pojdzie za Zbyszko a to odbija sie na sprzedaz bo bardzo latwo stracic zaufanie trudniej je odzyskac

Ma się ''dobrze " !!

3 z przodu

To co się wydarzyło ostatnimi czasy w firmie pokazuje(usunięte przez administratora) Cały kanał nowoczesny do zwolnienia bo się zapielo dwa dile z dyskontami to po co ludzie na rejonie. Wiadomo czasy się zmieniają ale szacunek należy się każdemu!!!. Oddani pracownicy firmy Zbyszko lojalni robiący swoją pracę z dnia na dzień do zwolnienia z jakimś śmiesznym wypowiedzeniem tygodniowym by mogli się ogarnąć bo inaczej trzeba by zapłacić za kolejny miesiąc pracy . A tak to parę złotych zostanie szkoda tylko że honor pan stracił u swoich pracowników nie mylić z zleceniobiorcami. Każdy ma swoje obowiązki rodzinne zobowiązania finansowe i różne inne wydatki które to obciazaja kazdego z osobna. A to co zrobiła firma odbije się w przyszłości, szkoda oddanych ludzi którzy tam jeszcze pracują . A tym co odchodzą życzę powodzenia!!! 3majmy się razem .

jaro

No to naapisz jak z tym wywalaniem bo ponoć cały kanał nowoczesny poszedł do zwolnienie. Czyżby wszyscy klepali bzdury do systemu kozaku?

fachowiec

Witam Proszę o opinie w sprawie pracy na stanowisko "automatyk". Jakie są zarobki i czy kierownik jest w porządku gość.

Great British

Ciekawe, czy Pan Zbigniew wie, ilu jego pracowników pracowało w czasie pracy u kierowników na tzw. Prywatkach... Ciekawe czy Pan Zbigniew wie, ile naprawdę jest odpadu na produkcji? Jak pracowałem jeszcze 2 lata temu, to jeden z kierowników produkcji stojąc przy prasie powiedział magiczne zdanie: "Jakby stary zobaczył ten odpad, to żadnego z nas tu by nie było"..... Szkoda, że tak Pana oszukują najbliżsi współpracownicy. Pozdrawiam z Wysp Brytyjskich.

aaaaaaaaaaa
@Great British

(usunięte przez administratora)to tyle wie co mu ekspert (usunięte przez administratora)powie by było świetnie i pięknie , i by ratować własne interesy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbyszko Company Sp.z.o.o - Radom

• Jak się pracuje w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zbyszko Company Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Zbyszko Company Sp.z.o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zbyszko Company Sp.z.o.o