Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński

Łódź

Opinie o Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński

lisy

uczciwość ponizej krytyki Co prawda nie pracowałam tam, jednak mogę się wypowiedzieć autorytatywnie jako osoba oszukana na dla mnie sporą sumę( kilkaset złotych). nie otrzymałam zapłaty za zwierzęta "kupione" ode mnie a które naiwnie przekazałam wraz z numerem konta, na które miała zostać dokonana wpłata. Nie ma jej do dziś.

lisy

Zostaw opinię o Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Dla Zwierząt i Ptactwa Domowego Longin Siemiński