projekt 16

Katowice

Opinie o projekt 16

janek

Tutaj jest taka cisza od 2009 roku nie licząc tego ostatniego wpisu, że najwyraźniej projekt 16 już nie funkcjonuje na rynku.

Sławoj

Witam Czy widziałeś ten kurs, przynajmniej jeden z tzw. zeszytów. Pilnie poszukuję osoby, która w tym działała i może coś powiedzieć realnie, a nie tylko krytykowac na forach

Po pierwsze nie jest to zadna piramida. Dochody dotycza tylko sprzedanych egzemplarzy a nie dochodow od dochodow osob poleconych przez Ciebie. Po drugie to, ze jedna osoba czy kilka nie mialy produktu to sorrrry ale chyba powinny najperw sprawdzic dobrze, czy maja, czym handlowac, nie ??? Mnie ten tekst na web park nie przekonal.

Zostaw opinię o projekt 16 - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie projekt 16