Projekt 16
2 6 5 5 1
Urszula Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie projekt 16 w Katowicach? Czy normalnie ona funkcjonuje? W Internecie ani w KRS-ie nie znalazłam zbyt wielu informacji na ten temat. Czy ktoś posiada jakieś sprawdzone informacje i może się nimi podzielić na forum?

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w projekt 16 w kwestii wynagrodzeń?

janek Nowy wpis

Tutaj jest taka cisza od 2009 roku nie licząc tego ostatniego wpisu, że najwyraźniej projekt 16 już nie funkcjonuje na rynku.

Sławoj Nowy wpis

Witam Czy widziałeś ten kurs, przynajmniej jeden z tzw. zeszytów. Pilnie poszukuję osoby, która w tym działała i może coś powiedzieć realnie, a nie tylko krytykowac na forach

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Po pierwsze nie jest to zadna piramida. Dochody dotycza tylko sprzedanych egzemplarzy a nie dochodow od dochodow osob poleconych przez Ciebie. Po drugie to, ze jedna osoba czy kilka nie mialy produktu to sorrrry ale chyba powinny najperw sprawdzic dobrze, czy maja, czym handlowac, nie ??? Mnie ten tekst na web park nie przekonal.

Zostaw opinię o Projekt 16 - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie