ZEM
1 4 4 5 1
Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w ZEM? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie
pracownik Nowy wpis

ten zaklad to dno bez kometaza

TakNie

pracownik Nowy wpis

Pracuje w Zem od 2 tygodni. Nie mogę powiedzieć ani jednego słowa dobrego. Pracuję bo muszę. Dyrektor to ordynarny (...słowo niezenzuralne usunięte..) każde spotkanie z Nim pokazuje nam nasze miesce czyli w kategorii podludzi... nie bedzie przerwy przy temperaturze na chali ok 50 st dopóki nie będzie normy.

Tak1Nie

zemownik

Syf i warunki tragiczne. dzisiaj bylo moze z 50 stopni na nasze sugestie dyro kazał się nam....... i wracać do roboty. Zgadzam się z przedmowcą w łazienkach kaki syf że lepij na dworze sie zalatwiać. W firmie ktora jest na tym samym terenie w samsangu jest zupelnie inaczej lazienki czyste z mydlem suszarkami i papierem naprawde pierwsza klasa, o ich prezesie nikt tam zlego slowa nie powie. Moze byc inaczej a u nas syf - średnowiecze.

Tak1Nie

Zostaw opinię o ZEM - Ełk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie