Enterprise Consulting Company

Wrocław

Opinie o Enterprise Consulting Company

Aleks

Miałem kiedyś rozmowę kwalifikacyjną w Enterprise Consulting Company i muszę powiedziec, że przebiegała fajnie, niestety nie zaliczyłem testu i się nie dostałem, ale wszedłem tu zobaczyć, czy nie można jeszcze raz spróbować - firma stoi twardo?

GS Kameleon

Czesc ludki. Jestescie podjarani ogloszeniem ? I pewnie wysylacie tam CV ? I zapewne marzycie o kosmicznych pięniadzach ? A próbowaliście kiedyś czytać ze zrozumieniem ? Czy moze chcecie być [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zanim tam pójdziecie ? To ja wam pomoge .... CZytajmy razem : ogloszenie : http://www.praca.pl/rozwojowa-praca-dla-studentow-zaocznych_153718.html i czytamy : "szuka osób, które zostaną przeszkolone na stanowiska kierownicze" fajnie brzmi, nie ? czytamy dalej : "PRACA DLA MŁODYCH I AMBITNYCH LUDZI BEZ DOŚWIADCZENIA!!!" no i jak sie podoba ogloszenie na kierownika bez doświadczenia ? CUD! NAJLEPSZA FIRMA W POLSCE !!! JESZCZE TEGO NIE BYŁO !!!!!!!! podobno wciskali kit na rozmowie teraz zaczynaja od ogloszenia ale nowi to podłapują i łykają jak pelikany Tam nikt nigdy żadnego biura nie otworzył !!! Mister [usunięte przez administratora] to najlepszy wałkarz jakiego poznacie, szybko sie przekonacie !!!

Zapraszam na forum GS Promotion Wrocław. [usunięte przez administratora] Przez tamte forum nie mógł nikogo zrekrutować, więc zmienił nazwę firmy. Nie dajcie się oszukać

Zostaw opinię o Enterprise Consulting Company - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enterprise Consulting Company