Advisor Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Advisor Sp. z o.o. Sp. k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advisor Sp. z o.o. Sp. k.

Staranny bezrobotny

Cóż "kawa na ławę". Firma rzetelna, ale mało odpowiedzialna jeśli chodzi o sprawy zatrudniania i wdrażania nowych pracowników. Pracowałem tam na okresie próbnym jakiś czas temu. Zatrudniono mnie na miejsce pracownicy, która rzekomo odchodziła z firmy (nie wiem dlaczego i o co poszło). Pracownica wzięła urlop na okres wypowiedzenia - ja zostałem "na lodzie". Praktycznie bez żadnego wsparcia - a tutaj mnóstwo spraw i klientów. Starałem się jak mogłem. Nawet egzamin zdałem z produktu, który sprzedawała firma. Odchodząca pracownica jakoś "dogadała" się z dyrekcją i została. Mnie wyrzucono. Żal i rozczarowanie. Nie polecam tam pracować.

Zostaw opinię o Advisor Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advisor Sp. z o.o. Sp. k.