XL Energy Marketing

Opinie o XL Energy Marketing

Silva

Czytajac rozne opinie o XL Energy Marketing, dochodze do wniosku, ze to troche wyglada na firme pana Zdzisia, ktory czuje sie panem zycia i smierci i traktuje ludzi ponizej jakichkolwiek standardow. Az dziw bierze, ze takie kurioza funkcjonuja w biznesie w XXI wieku. Przyklad na to, ze chama z czlowieka nie wyrzucisz :)

UWAGA NA TĘ FIRMĘ - PRZESTRZEGAM!!!, W BIURZE TOTALNE [usunięte przez admina] PRZEZ SZEFA CEO PK, KTÓRY MA MANIERY PONIŻEJ JAKIEGOKOLWIEK POZIOMU. ZATRUDNIŁ MNIE JAKO SALES MANAGERA I PO 3 TYGODNIACH ZWOLNIŁ, BO PODOBNO ZA WOLNO PRACOWAŁEM. Ludzie w biurze bardzo mili, szkoda ich stresów.... współczucie.

Zostaw opinię o XL Energy Marketing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XL Energy Marketing