DYLEMO ZAKŁAD USŁUG BRUKARSKICH J. LECH T. MORAWSKI SPÓŁKA JAWNA

Konstancin-Jeziorna

Opinie o DYLEMO ZAKŁAD USŁUG BRUKARSKICH J. LECH T. MORAWSKI SPÓŁKA JAWNA

Pracownik89

Witam, Pracuje w tej firmie od 8 lat nie mam zastrzeżeń do tej firmy, z prezesami można się dogadać, o dostanie obuwia roboczego nie musialem prosić każdy pracownik dostaje Buty po okresie próbnym. praca ciężka to prawda, ale czy praca na budowie może być lekka ?? Co do Panów piszących wcześniej, Wypłaty są dość wysokie biorąc pod uwage ile placą w innych firmach tym bardziej że Dylemo ubezpiecza swoich ludzi co w innych firmach nie zawsze sie zdarza, zdarzają się opóźnienia w wypłatach ale bądzmy realistam nie każda firma która zleca prace do wykonania płaci odrazu. A tak na marginesie Budowlanka to cieżki fach i trzeba się troche namęczyć. a jak to sie mówi w żargonie budowlanym "narzekają ci co nic nie robią " pozdrawienia dla obiboków

dyletant

Witam, podpisuję się obiema rękami pod wpisem kolegi. Wyzysk i jedno wielkie zero , tak można w skrócie. Ja też mimo ponad roku pracy nie dostałem nawet kamizelki roboczej. O butach nie wspomnę.

sumiennyRobotnik

Witam. Mialem okazje pracowac w tej firmie. Nie polecam nikomu. Firma ociaga sie z wyplatami i placi marne grosze przy tak ciezkiej pracy. kierownicy nie szanuja pracownikow. Socjal zerowy, ciezko sie doprosic o buty robocze ktore sa obowiazkowe. Pracownicy chodza w podartych ciuchach bo prezes twierdzi ze nie ma pieniedzy ale samochody maja nowe co kilka lat. Jak masz cos zrobic to musisz sam sobie nakrecic na budowie, daja szpadel szlifierke i zageszczarke. Ile bys nie zrobil ciagle prezesi mowia ze malo i nie zarabia tylko dokladaja do kazdej roboty-bzdura!!!! Jeszcze raz nie polecam.

Zostaw opinię o DYLEMO ZAKŁAD USŁUG BRUKARSKICH J. LECH T. MORAWSKI SPÓŁKA JAWNA - Konstancin-Jeziorna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DYLEMO ZAKŁAD USŁUG BRUKARSKICH J. LECH T. MORAWSKI SPÓŁKA JAWNA