Beda R/C Model

Bobrowniki

Opinie o Beda R/C Model

?

Miałam wątpliwą przyjemność "pracować" w tej firmie!!! na próbnym okresie trwającym UWAGA!!! 1,5 dnia, bez umowy ... i bez przyczyny-koniec pracy!!! To, pseudoszefowi wystarczyło do oceny pracownika. Ps. nie ja pierwsza!!! Biuro mieści się w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej 86, a tzw. siedziba TO Bobrowniki. Firma BEDA Serwis i jej "szef" (osoba zupełnie się do tego nienadająca) [usunięte przez moderatora]- to najprościej pisząc- NIEPOROZUMIENIE!!! Osobnik w pełni tego słowa znaczeniu- antypatyczny, [usunięte przez moderatora] (brak umiejętności komunikacji z pracownikiem), pedantyczny (wszystko ma być wedle jego upodobań, brak możliwości organizacji własnego stanowiska pracy), HIPOKRYTA- osoba niespójna w zachowaniu i sposobie myślenia !!! A do tego wszystkiego [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Beda R/C Model - Bobrowniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beda R/C Model