Centrum Języka Włoskiego

Bielsko-biała

Opinie o Centrum Języka Włoskiego

Gabriella Conti

Ja pracuje z nimi od 11 lat i były czasami opóźnienia , ale wiem ze mieli problemy z Firma Maflow z Tychów, która im w dalszym ciągu zalega duże pieniądze i spowodowała bardzo poważne problemy . Z tego co mi wiadomo wypłacają wszystkich . Co do szefowej , to bardzo fajna i konkretna kobieta, . W razie pytań jestem do dyspozycji , mam z nimi ciągły kontakt, i pracuje dla nich cały czas. Gabriella Conti Tłumacz j.włoskiego

Biała

Najgorsze biuro tłumaczeń. Nie płacą i kłamią.

Zostaw opinię o Centrum Języka Włoskiego - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Języka Włoskiego