Zakład Rem-Bud Instalatorstwo Sanitarne CO i Gaz J. Stanicki

Chocielewko

Opinie o Zakład Rem-Bud Instalatorstwo Sanitarne CO i Gaz J. Stanicki

były pracownik

Robota jak robota mogłą by być ale szef chamidło pierwsza klasa myśli ze jak ma troche kasy to może bluzgać po ludziach !!!! Mam nadzieje że p. Józef to przeczyta i kiedys go tak potraktują jak on traktuje ludzi!

Jeżeli współpracowałeś z firmą Zakład Rem-Bud Instalatorstwo Sanitarne CO i Gaz J. Stanicki dodaj komentarz. Twoje zdanie ma znaczenie.

Zostaw opinię o Zakład Rem-Bud Instalatorstwo Sanitarne CO i Gaz J. Stanicki - Chocielewko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Rem-Bud Instalatorstwo Sanitarne CO i Gaz J. Stanicki