F.H. STELMAX, II. M.B. STELMAX s.c.

Wojkowice

Opinie o F.H. STELMAX, II. M.B. STELMAX s.c.

Mały

Nie polecam !!! Ciągły Mobing ,nieprzesterzeganie prawa pracowniczych,wypłaty z opóżnieniem mało kiedy dostałem w terminie. Brak ubrań itp. Firma rodzinna gdzie ja jako obcy byłem traktowany jak "ŚMIEĆ"

zainteresowany

witam proszę o bliższe informacje o tej firmie obecnie poszukuję pracy czy obecnie są przyjęcia, czy to praca na zmiany, co się obecnie tam robi, czy są wypłacalni i jakie tam są stawki pozdrawiam

Bardzo uczciwa firma, polecam ...Właściciel na najwyższym poziomie :) takie firmy to już niestety żadkość....duży szacun dla Pana Piotra :)..

Zostaw opinię o F.H. STELMAX, II. M.B. STELMAX s.c. - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. STELMAX, II. M.B. STELMAX s.c.