FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "NIVEL" JANUSZ SUKIENNIK

Tarnowskie Góry

Opinie o FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "NIVEL" JANUSZ SUKIENNIK

wollt

Szef nie płaci pan janusz lubi coś budować kosztem pracownika przestrzegam

AAA

Firma godna polecenia aczkolwiek bardzo droga. Terminowa realizacja robót, pracownicy niezwykle fachowi. Właściciel w pełni kompetentny!!, niemniej b. trudny w negocjacji finansowej - liczy każdą rzecz( nawet b. drobną ) - jednak warto przeboleć tą przypadłość z uwagi na efekt końcowy. Na szczególna uwagę zasługują płytkarze- w tej materii nie maja sobie równych !!!!.

Zostaw opinię o FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "NIVEL" JANUSZ SUKIENNIK - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "NIVEL" JANUSZ SUKIENNIK