InCubi Sp. z o.o.

Opinie o InCubi Sp. z o.o.

Oddaj mi kasę

Realizują na % projekty. Kwestia czasu...klienci to kumple

Ktoś2

To prawda !

Ktoś

nie dość, że nie polecam to z serca odradzam pracę w tej firmie. na początku wszystko pięknie ładnie, a gdy przychodzi co do czego to słoma w butów wystaje. płacą z dużym opóźnieniem, a do tego trzeba wysłuchiwać niezadowolonych klientów wobec których też nawalają. atmosfera w biurze też słaba. nie polecam

Ktoś

Nie polecam pracy nawet jako pracownik - sposób zwolnienie i szacunku do pracownika pozostawiam wiele do życzenia. Gratuluję Panowie..

AGa

Osobiście nie polecam. Nie przestrzegają praw pracowniczych.

Osobiście polecam

Pomocna?

Powyższe dwie opinie zostawili na 99 % również właściciele InCubi ...

Pomocna
@Pomocna? 23.07.2016 15:08
Powyższe dwie opinie zostawili na 99 % również właściciele InCubi ...

Jeśli pracownik z wieloletnim stażem nie jest dla Ciebie wiarygodny to szukaj opinii w plotkach.Pozdrawiam

Niezastąpiona

Współpracowałam z firmą InCubi bardzo długi okres czasu - współpracy z chłopakami na najwyższym poziomie - wypłata zawsze na czas, rodzinna atmosfera.

pomocna

Zdecydowanie POLECAM AR InCubi. Bardzo fajna atmosfera! Warunki dobre! Kasa zawsze na czas! Umowa o pracę! Zarząd InCubi super :o)

Zarzad

Szanowni Państwo, od razu rzuca się w oczy, że powyższe 3 opinie napisała jedna osoba (widać to po stylistyce wypowiedzi oraz błędnej interpunkcji), zupełnie nie zorientowana jak w rzeczywistości wygląda praca w InCubi. Miesięcznie InCubi wypłaca wynagrodzenia średnio od 70 do nawet 120 osób w całej Polsce. Gdyby agencja była niewypłacalna, z pewnością pojawiłoby się dużo więcej, podobnych do powyższych, negatywnych wypowiedzi. Jeśli jest osoba, która nie dostała wynagrodzenia, prosimy o kontakt z recepcją a sprawa zapewne zostanie wyjaśniona. Krótko podsumowując, jesteśmy na rynku od 2010 roku, do tej pory nie otrzymujemy sygnałów, by coś złego działo się wśród pracowników, naszych kontrahentów czy też Klientów. Jeśli takie się pojawią na pewno będziemy (jak w tym przypadku) reagować. Jesteśmy agencją stale rozwijającą się, a opinie o pracy w InCubi potwierdzają pracownicy o wieloletnim stażu. Z poważaniem, Zarząd InCubi

Tak tak

Zgadzam się z powyższą opinią. Dosadnie - ale mądrze i uczciwie powiedziane. RÓWNIEŻ NIE POLECAM!

pan pan

powinni tych właścicieli za jaja wywiesić za takie traktowanie ludzi, Ale jak sie jedź bmw i audi na kredyt to trzeba mieć tupet, popracowałam kilka dni...i wiem że to jest piekło dla pracowników raj dla pracodawców...i jeszcze ten orzeszek ich żołnierzyk ze świńskim ryjem, inteligent od biznesu...wypchajcie się moją pensją najwyżej chleb posmaruje margaryną ale przed wami ostrzegam innych OSZUŚCI I ZŁODZIEJE

A.L

Zła atmosfera.Nie polecam InCubi.Jest wiele innych DOBRYCH Agencji reklamowych,w których się miło pracuje i można się wykazać,być docenionym i GODZIWIE zarobić a nie robić z siebie małpę za grosze,które tak naprawdę InCubi proponuje.NIE POLECAM

Ehh

Dwa razy się zastanowić warto przed podjęciem pracy w incubi

Anxan

Umowa umową,i tak płacą jak im się podoba albo w ogóle nie płacą..i co? Do sądu ich podasz za kilkadziesiąt/kilkaset złotych? Oni właśnie na tym jadą. Ludzie odpuszczają, bo nie chcą sobie nerwów szarpać. A oni mają darmową siłę roboczą..nie polecam incubi

Hostessa

Nie płacą, każą stać w jakiś śmiesznych strojach lodowkach, jak byłam nieodpowiednio ubrana to dostałam mniejszą kasę.Masakra.Pani Klaudia zapomniała jak sama kiedyś stała na promocjach.

:,(

NIE POLECAM. OSZUSTWO. JAK WYŻEJ

Ojojoj

Nie polecam!!!! Oszustwo jakich mało!!!! Proszę nie usuwać tego komentarza,bo jest przestrogą. Nie płacą za pracę!

tola

Byłam hostessą na akcji, nie polecam a jak przeczytałam wpis OLKA wiem dlaczego montovnia zmieniła agencje hostess!

olek

sprawa pewna, kiedyś byli w tym samym budynku co montovnia, ale chyba właściciele InCubi coś nawywijali bo szybko się zwijali z tamtąd, nieoficjalnie wiem że chodziło o podbierani montovni klientów. byłęm kilka razy tam widziałem różnice zatem nie polecam to Incubi

klaudia

incubi jest firma nie wyplacalna nie polecam nikomu, ludzie nie brnijcie w to bo to najwekszy szajs!!!! NIGDY TAM NIE IDZIE ! NIE ZAPLACILI MI ZA 12 GODZIN PRACY OSZUSCI

Kasia

Szczerze polecam. Bardzo fajna atmosfera! Warunki dobre!

Zostaw opinię o InCubi Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InCubi Sp. z o.o.