Delta Oil Plus

Piekary Śląskie

Opinie o Delta Oil Plus

ALEK

Stanowczo odradzam!!! Ta firma to jakaś kpina, a w szczególności dwie panie "szefowe", jedna stara ze sklerozą, która wprowadza zamęt, a myśli, że się na wszystkim zna, a druga bezczelna i mało rozgarnięta. Płaca najniższa krajowa, a nadgodziny " na czarno" płacone do ręki. Nie polecam!!!!

Wszystkim tym, którzy myślą nad pracą w tej śmiesznej firmie z góry odradzam, a tym którzy się już zdecydowali proponuje zacząć nosić zdjęcia swoich bliskich w portfelach bo rzadko kiedy będziecie ich widywać.

Nick

Ogólny koszmar! obóz pracy i nic więcej, zdecydowanie nie polecam.

Jak firma ok lecz praca na myjni aut ciężarowych porażka praca na 2 zmiany co 2 sobota od 7 do 20 śmieszna Pani kierownik której wiecznie nic nie pasuje i oczywiście czas oczekiwania na umowę odbiega od norm kodeksu pracy wieczna rotacja ludzi

Zostaw opinię o Delta Oil Plus - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta Oil Plus