KupGo

Opole

Opinie o KupGo

Zbysio
użytkownik zarejestrowany

No ja nie wiem co mogę powiedziec, ale wydaje mi się, ze jest to na tyle dobra firma, że nie powinno być w ogóle problemów z pracą tuaj i niczym takim

niger

auto wystawione na sprzedaż KupGo -dzwoniąc pod podany nr. tel. nikt nie odbiera nie polecam wyciąganu=ie kasy tylko !!!

sadeczanin

Firma z Nowego Sacza organizuje spotkanie rekrutacyjne w Warszawie. Rozumiem centralna Polska tylko dlaczego targac ludzi z tego samego miasta? Wstepnie wszystko ladnie. prezentacja piekna i wrzuty socjotechniczne na poziomie gimby. Na koniec info, ze jest szkolenie w warszawie 3 dni i ze jest za free.. natomiast w umowie stoi, ze gdy sie nie wyrobi targetu przez 3 miesiace to 3 kola trzeba zwrocic za szkolenie :D znaczy sie hotel i katering za 30 dychy? skoro sie robi na agencji to czy zrobie 1 zlecenie czy 1000 to chyba mnie ma zalezec?

zawiedziony

szkoda co pisać,(usunięte przez administratora),widziałem jak facet robił ogledziny samochodu pod blokiem,potem przejechali nim pod garaze i zrobili zdjęcia, no i na kup go w opisie garażowany, a widze go dziennie jak stoi pod blokiem-dzień i noc,czyli pierwsze oszustwo na temat samochodu,opowiedziałem to kolegą bo nie mogę patrzyc na oszustów którzy się reklamują jako fachowcy od aut

allloe
@zawiedziony 13.07.2014, 07:57

debil

Zostaw opinię o KupGo - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KupGo