"BERO"

Pączkowo

Opinie o "BERO"

alo

eee' to poszukaj u nich czegoś w firmie na stanowisku Magazyniera, raczej poszukuja ludzi , tym bardziej, że prowadzą parę marek znanych wiec podejrzewam,że może pozniej jest jakas rekrutacja i przyjmują po rowno do jednej i drugiej firmy na tych samych warunkach

eee

Jak tam jest u was w Bero?? Ile sie zarabia? Prosze o odpowiedz??

MR.SHAKER

Profesjonalnie położony lakier . Auto po naprawie wygląda olśniewająco . Widać że chłopaki przykładają się do pracy . Godny polecenia warsztat . Piątka z plusem panowie , oby tak dalej . POLECAM

pedant

SZUKAC TAKICH FACHOWCÓW, PROFESIONALNIE WYKONANA ROBOTA, SZYBKO I TANIO, CHŁOPAKI STAWIAJĄ NAPRAWDE NA JAKOŚĆ, POLECAM W 100 PROCENTACH TYLKO TERMINY :(

franki

Witam nie polecam , zawiedziony jestem - zderzak i progi mam przykręcone na Nida-gips zaszpachlowane i polakierowane - brak odpowiedzialności - sumienności - brak malowania w komorze lakierniczej po czym lakier wygląda nie ciekawie i nie przestrzeganie terminów i zwodzenie za nos lakier wygląda jak by ktoś go grabiami porysował - dla panów liczą się tylko pieniądze a nie zadowolony klient - za drogo jak na tak niski poziom usługi .

Zostaw opinię o "BERO" - Pączkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BERO"