Wielkopolska Fabryka Sprzętu Logistycznego Kościan

Kościan

Opinie o Wielkopolska Fabryka Sprzętu Logistycznego Kościan

,lhj

hej! czy poszukuja aktualnie ludzi do pracy? prosze o info

HALLO

Podaj gdzie adres

HALLO

HEJ Gdzie adres na firmy CZY W KOSCIAN

hallo

Gdzie adres na firmy

max

To jest banda cwaniaków i oszustów.

Oszukany

Oszuści biorą zaliczki i nie wykonują zamówień, oszukali bardzo dużo firm na bardzo duże pieniądze, był o tym szeroki wątek w intrenecie ale gdzieś zniknął. Prowadzili kiedyś działalność jako WFSL w Stęszewie - ale naciągnęli tak dużo ludzi że jak zaczęli do nich pukać komornicy - to przenieśli się do Kościana zarejestrowali nową firmę WFSL Kościan z nowym KRS-em, NIP-em, i nowym właścicielem którym jest notabene ojciec właściciela WFSL ze Stęszewa. WFSL ze Stęszewa niby nadal jest ale bez majątku i firmy zostały z ręką w nocniku. Należ przede wszystkim uważać na panów[usunięte przez moderatora] Nr KRS WFSL Stęszew 0000348294, w KRS nadal jako firma aktywna.

Yomasz

A ja jestem zadowolone ze współpracy z WFSL " Kościan " . Na czas wykonali mi zamówiony sprzęt i to na wysokim poziomie.Nie używają chińszczyzny - dostarczyli mi produkt polski.Nie mam do nich zastrzeżeń.

Piotr.H

to ludzie ktorzy oszukali wiele firm...amatorka

Czy ktoś może powiedzieć cos o firmie WFSL w Kościanie bo słyszałem straszne historie?

Zostaw opinię o Wielkopolska Fabryka Sprzętu Logistycznego Kościan - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolska Fabryka Sprzętu Logistycznego Kościan