ARSANIT

Siemianowice Śląskie

Opinie o ARSANIT

Ja również się nie zgadzam z tymi wypowiedziami, narzekają zawsze osoby które zazwyczaj naj mniej z siebie dają, firma nie jest taka zła wypłaty są terminowe zawsze do 10 każdego miesiąca, jak w każdej firmie są jakieś problemy z którymi musimy się borykać, a co do zatrudnienia to jeśli się ktoś sprawdzi to napewno zostanie przyjęty na umowę.Co do sobót to prawda można sobie dorobić najwięcej w sezonie od maja do listopada, tylko trzeba być chętnym i się zapisywać a nie narzekać że mało firma płaci.......................lub mało zarabiam..............

Zostaw opinię o ARSANIT - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARSANIT