Opinie o Ja polecam norge as polen w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ja polecam norge as polen. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ja polecam norge as polen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ja polecam norge as polen w Gorzów Wielkopolski

zainteresowany Nowy wpis

szkoda, że tak mało informacji o pracy, atmosferze czy zarobkach zostawiacie na forum.

Piotr Nowy wpis
@zainteresowany

No wiesz dużo selekcji. A głowa pełna waszymi instrukcjami :)

Czy w Ja polecam norge as polen zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedz Nowy wpis

Oczywiście jak coś odpoerdlisz konkretnego

Kevin

Polecam gięcia

Dyrektor jooo

Ja polecam :) on tak jak musi. (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Dyrektor jooo

@Dyrektor jooo Z jakiego powodu najbardziej polecasz norge as Polen? Można otrzymać od tej firmy jakieś benefity pozapłacowe? Opiekę lekarską?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ja polecam norge as polen się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Utrzymanie ciągłości

Tylko proszę zdążyć do jutra czekamy i się zobaczy czy na takiego oja potrzeba marnować czas.

Piotrek

Ja polecam Ewelinę

???

???

kaar

wejdz na strone internetową i sprawdz, tam maja zamieszczone wszelkie infirmacje, teraz na wakacje pewnie bedzie jakas rekrutacja

Tensa

Można prosić o Adres / nr telefonu do tej firmy ?

Krychu

Cześć Wam!!! Moglibyście mi podać jakieś namiary na Norge as Polen w Zielonej Górze, konkretniej chodzi mi o adres i nr telefonu, chcę się do nich wybrać osobiście. Od dłuższego czasu próbuję się dodzwonić ale chyba zmienili nr. Chcę z nimi wyjechać do Norwegii. Warto? Napiszcie cos wiecej o samej agencji. Czekam na info (usunięte przez administratora)

haniasulechow

Byłam u nich osobiście w biurze w ZG bardzo mila obsługa i z tego co wiem to wyjechało już z mojego regionu parę osób do pracy.Znajoma przebywa w norwegi już 2 lata i korzystała z ich pomocy prawnej bo miała problemy z polskim pośrednikiem pracy.

Ja polecam firmę norge as polen.W kwietniu dzięki im znalazłem zatrudnienie w Oslo jak mechanik samochodowy i pracuje mi się ok.Umowę dostałem na 6 miesięcy,zatrudniony jestem w firmie norweskiej.Nie płaciłem im żadnej kasy przed wyjazdem dopiero z wypłaty. MARTINUS OSLO

Zostaw merytoryczną opinię o Ja polecam norge as polen - Gorzów Wielkopolski

Ja polecam norge as polen