kino Helios

Olsztyn

Opinie o kino Helios

poziom
użytkownik zarejestrowany

Nie wiem jak to wygląda w Szczecinie @anonim, ale chyba wszędzie jest podobnie, benefitów jako takich nie ma, no ale raz na jakiś czas możesz załapać się na premię, masz elastyczne godziny pracy więc to dla studentów gratka

hellyea

A ile tam dają na rękę i czy nie ma problemu z zatrudnieniem od rana?

Karsky

Chyba wyjątkowo słabo płacą, bo babki za kasami zachowują się jak gdyby miały wieczny PMS! Władczynie kasy traktujące klientów z góry jak w filmach Bareji. Żenada totalna i nieprofesjonalizm.

koko

Praca w Olsztynie w Heliosie jest bardzo satysfakcjonująca, dosyć ciężka lecz super atmosfera i współpracownicy wszystko wynagradzają. Kadra zarządzająca niestety bardzo często miewa wahania nastroju oprócz jednego kierownika [usunięte przez moderatora] Polecam prace w tym miejscu.

Zostaw opinię o kino Helios - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kino Helios