PROCONET

Zabrze

Opinie o PROCONET

Iza
użytkownik zarejestrowany

@on23jestem pracownikiem serwisu Gowork.pl i jestem tu po to, aby wam pomóc w dowiedzieć się jak najwięcej informacji o pracy w firmie PROCONET. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy tutaj. Jaką masz umowę w tej firmie?

on23

Iza: nie szanujecie ludzi... nie płacicie całości składek - wystarczy?? Rozmawiałem, urlopy, tacierzyńskie, l4 to u was fikcja... PROCONET to jedna wielka lipa!!!!!!!!

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Ty wiesz! czy mógłbyś powiedzieć coś więcej, dlaczego nie polecasz? @NIe polecam! Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto byłoby rozwiązać taki problem. @Kajko rozwiń bardziej temat, żeby było wiadomo o co chodzi dokładniej.

NIe polecam!

kiepsko z płatnościami. Zaległości sięgają 70 dni... nie polecam!

Ty wiesz!

nie polecam!!!

Kajko

nie docenia się, Szkoda czasu i nerwow.

e
użytkownik zarejestrowany

zastanawiam się u was nad podjęciem zatrudnienie jako Informatyk - Administrator sieci. mam spore doświadczenie w takiej pracy i zastanawiam się czy u was docenia się profesjonalnych pracowników dostatecznie

Zostaw opinię o PROCONET - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCONET