PROCONET

Zabrze

PROCONET

Opinie o PROCONET

p_nemo

Po pierwsze: PROCONET Bytom! Dwóch szefów, którzy siedzą naprzeciw siebie za biurkami i totalna dezinformacja-jeden i drugi nie konsultuje prac ze sobą i wynika z tego ogólny chaos. Trzeci "szef"(za takiego się uważa) - p. Adaś K. siedzi i robi największe zamieszanie - ogólnie dwie "lewe ręce. Sekretarka Sandra ciągle ma pretensje do pracowników(wszak takie stanowisko nie uprawnia do ciągłych żądań od niej czegoś...) Najniższa krajowa, reszta pod stołem. Stosunek kadry zarządzającej do pracowników fizycznych: 1:1 Utrzymywani na "stołkach" członkowie rodzin (nic nie robią i figurują na etatach). Generalnie nie polecam i aż się prosi PIP nasłać!

wa88
@p_nemo 28.08.2018 12:26

Tak jest jak komuś troszkę grosza do główki uderzy Opinie mają w większości przypadkach pokaleczona Najlepsi są ponoć Nie ma lepszych warunków pracy jak w Proconet Bytom Hahaha Kariery tam się nie zrobi wręcz przeciwnie nerwicy się można nabawic

Ktos

Na szczęście cienko już przędą. Myślę że sprawá przetargu na budynek UM w Chorzowie powinny zająć się służby CBA. Pan Adaś K coś pewnie o tym wie.

Iza

@On46, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jak oceniasz ogólną atmosferę panującą w firmie PROCONET? Każda rzetelna i wyczerpująca wypowiedź jest bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad złożeniem swojej kandydatury o pracę w firmie.

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z PROCONET. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

On46
@Administrator 08.05.2018 09:31

Bez zmian, wszyscy pracuja na najniższa krajowaPanowie prezesi wstyd! Byle do wlasnej kapsi.

Kazik

Kiepskie umowy, chodz dobre to ze jest etat. Ale nie dla mnie bo gdzie bede szukal emerytury pracujac za 1500 zl oficialnie. Szef daje wyplaca dodatkowa kase dodatkowo ale to chyba sie nie wlicza do zusu.

Andrzej

Praca na najniższą krajową, reszta pod stołem żeby mniejsze podatki, nadgodziny w czynie społecznym

ksiadz86

Umowa podstawa reszta pod stołem brak szacunku do pracownika, straszny wyzysk szef strasznie rycy po pracownikach,ogólnie nie polecam

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w PROCONET? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

On

Umowy na najnizaza krajowa, reszta na boku... Pip powinien zajac sie nimi.

Martyna

Czy nastąpiły jakieś zmiany w dobrym kierunku?

Iza

@on23jestem pracownikiem serwisu Gowork.pl i jestem tu po to, aby wam pomóc w dowiedzieć się jak najwięcej informacji o pracy w firmie PROCONET. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy tutaj. Jaką masz umowę w tej firmie?

on23

Iza: nie szanujecie ludzi... nie płacicie całości składek - wystarczy?? Rozmawiałem, urlopy, tacierzyńskie, l4 to u was fikcja... PROCONET to jedna wielka lipa!!!!!!!!

Iza

@Ty wiesz! czy mógłbyś powiedzieć coś więcej, dlaczego nie polecasz? @NIe polecam! Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto byłoby rozwiązać taki problem. @Kajko rozwiń bardziej temat, żeby było wiadomo o co chodzi dokładniej.

NIe polecam!

kiepsko z płatnościami. Zaległości sięgają 70 dni... nie polecam!

Ty wiesz!

nie polecam!!!

Kajko

nie docenia się, Szkoda czasu i nerwow.

e

zastanawiam się u was nad podjęciem zatrudnienie jako Informatyk - Administrator sieci. mam spore doświadczenie w takiej pracy i zastanawiam się czy u was docenia się profesjonalnych pracowników dostatecznie

Zostaw opinię o PROCONET - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCONET