Opinie o Budexim Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Budexim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Budexim Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budexim Sp. z o.o. w Rybnik

Melok Nowy wpis

Pozdrowienia do Pani KRYSTYNY chociaż się nie znamy ,musiała Pani przyjąć zatrudnienie jak mnie już nie było ,POWODZENIA .

Melok Nowy wpis

Myślę że ci którzy myślą że przechodzą dniówkę z telefonem w ręce zamiast łopaty to nieporozumienie ,wypłata jest za położenie rur i jak nie ma wykonu to trzeba przyjść w sobotę ,warunki socjalne super jak na bazie tak i na budowie .BHP trzeba przestżegać ,szkolenia co rok ,zawsze ubrania robocze czy ocieplacze na czas .Szanujcie sobie roboty ,a kto przyszedł po pieczątkę to niech bierze i do UP .ja przez ten czas co pracowałem to dużo widziałem ,relacje w brygadach dobre kierownictwo OK .

Melok Nowy wpis

Firma ok .pracowałem 16 lat teraz emerytura ,to nie komuna ,trzeba pracować i telefon najlepiej zostaw w domu .Kierownictwo ok ,nie nażekałem i miło wspominam .Pozdrowienia dla Prezesa Dyrektora i całej załogi .

Krystyna Nowy wpis
@Melok

Cześć, bardzo się cieszę, że miło wspominasz pracę w Budexim. Skoro pracowałeś tak długo w firmie to na pewno możesz sporo napisać na temat warunków tam panujących. Dodasz coś jeszcze może na temat atmosfery pracy czy wynagrodzenia?

hmm

@dobrze ze byly ale że nie szkolą Was z BHP czy nie stosują zasad?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Budexim Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
dobrze ze byly

ile ludzi mialo wypadek przez brak BHP i urzywki brygadzisto kierowcow i zieciunia szefa(,,uczciwy"jak kryształ-dosl)w sobote w deszczu za darmo oczywiscie(sob.obowiązkowe niby w premii a wypłata taka sama lub mniejsza jak wtedy gdy nie było sobót niedziel nadgodzin{zrzuta na inspektora czy cos}no i 10 godz)wyciagneli rure i on dutki tylko dla siebie wziol-człek zmokniety bez kapoka,posilku regeneracyjnego(pozny listopad)mógł cos w domu zrobic na fuche isc a tu podwójnie stratny jeden ma jakams psychoze a takze brak radzenia sobie z stresem i jak wybuchnie to na ludziach sie wyrzywa tak jak szef zresztą 1 juz zawału dostał,kilku po pracy mialo problemy z sercem, drugi patrzy cos zajumac albo paliwa,udaje ze pomaga do auta schowac graty a daje w krzaki potem przyjezdza po to,na 2 dzien mowi gdzie to jest przeciez ty to chowaleś ale sie nadział bo gosciu robil gdzie indzie i w innej brygadzie tak to jest jak sie wdycha nitro przez wezyk,piekla sie nie boicie choc jeden brygadier byl wporzo ale tylko on

Krystyna

Cześć, mam dwa pytania. Po pierwsze, dlaczego Twoja opinia o Budexim jest negatywna? I po drugie, co powiesz o poziomie zarobków u tego pracodawcy w biurze?

majster

Spoko firma ale niestety nie każdy nadaje się tu do pracy!!

Byly

Koło starego musisz skakać a jak nie skacxesz to robi się nieciekawie.... Stary mg in i pozjadal wszystkie rozumu.... A tak naprawdę..... Na tle szczepień ma schize... Chodzący szczep a i tak choruje blahahaha pełne że śmiechu..

Nie polecam tam pracy bo przez tą firmę psycha siada!

On

Nie polecam tam pracy z powodu atmosfery która ma swoja nazwę mobb....

@On

Czyżbyś pisał o rzekomym mobbingu? Mógłbyś bliżej opisać sytuacje, które według Ciebie sprawiają, że oceniasz w taki sposób atmosferę panującą w firmie Budexim? Chciałbym dowiedzieć się więcej o tym miejscu pracy, więc zachęcam Cię do uzasadnienia swojego wpisu.

Girman0
@Andrzej

Za moich czasów jak tam pracowałem to na pewno nie dochodziło do nadużyć pracodawcy. Chyba że coś się zmieniło ale prezes został bez zmian?

Knotek
@Girman0

To chyba pomyliłeś firmę!

@Knotek

Uważasz, że było inaczej? Jeżeli tak, to chętnie poznamy Twoje doświadczenia związane z pracą w firmie Budexim. Jak długo pracowałeś w tym miejscu? Poleciłbyś to miejsce pracy osobom młodym bez doświadczenia zawodowego? Zachęcam do sprecyzowania tego, co napisałeś w tym wątku.

młoda

nie polecam tam pracy a w szczególności w biurze...

ULOTNE PIÓRKO
@młoda

CIEKAWE DLACZEGO NIE POLECASZ?

On
@ULOTNE PIÓRKO

Domysl się.... Powinnas wiedzieć panno A! Jeśli jesteś atrakcyjna, mądra i co za tym idzie LEPSZA od pozostałych to lepiej nie składa tam papierów!!! Z WIADOMYCH PRZYCZYN! NA POCZĄTKU BĘDZIESZ MUSIEĆ SKAKAĆ KOLO.... "SZEFA" ... CZY JAK TAM ZWAŁ, ZMYWAC NACZYNIA PO WSZYSTKICH ENGINEER.... AND PODLIZYWAC SIĘ TYPU "A MOŻE KAWKA A MOŻE CIASTECZKO...." A JAK PRZESTANIESZ TO MARNY TWÓJ KONIEC.

Konrad

Zastanawia mnie ta cisza. Gdyby było źle to wrzawa murowana!!

dokładnie!!!!

Waldi

Jeśli jest tak źle to dlaczego pracujecie? Konkurencja tak inspiruje

Nie KłOŃ

Robisz 12 i sob a płacą za 8 bryg i kable mają do ręki to a ty tylko za 8 niema przerwy żeby zjeść a bosik prymas tylko drze jape bo mu w zýci,u nieidzie do tego robisz na 7 a na bazie masz być o 5.30przebrany bo sprzęt zaladuj który wcześniej mówisz wykłocic i materiał załatwić chyba zę będziesz robić kawę majstrom jak ślimok to masz luz ale gdzie godność i kasa

Wszystko tylko nie ta firma... duzo by pisac..

były
@anonymous

ja też nie polecam... Hitler rządzi..

Zostaw merytoryczną opinię o Budexim Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Budexim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budexim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budexim Sp. z o.o.?

Budexim Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.

Budexim Sp. z o.o.