CENTRUM IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGI ESTETYCZNEJ PANACEUM

Opole

Opinie o CENTRUM IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGI ESTETYCZNEJ PANACEUM

ola

Personel wraz z lekarzami nie jest wart złamanego grosza oraz sekundy spędzonej w tej klinice! Panuje udawana troskliwość o pacjentów! Lekarze oraz asystentki traktują dzieci jak przedmioty trzymając je przy zabiegu za ręce i nogi aby się nie wyrywały.Zabiegi pod znieczuleniem ogólnym prowadzone są bez obecności rodziców przy zamkniętych drzwiach ! Personel oraz lekarz anestezjolog Iżykowski mają odrębne zdania i zalecenia na dany zabieg stomatologiczny ! (więcej informacji udzielę na maila: sklep_spozywczy@vp.pl)

Zostaw opinię o CENTRUM IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGI ESTETYCZNEJ PANACEUM - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGI ESTETYCZNEJ PANACEUM