K.T.J. BUDOWNICTWO Kazimierz Leśniak

Trzetrzewina

Opinie o K.T.J. BUDOWNICTWO Kazimierz Leśniak

Damian

Jaką renomę??? Chyba renomę zlodzieji i oszustów!!!!!!

Piotrek

Szkoda nawet pisac o tym handlarzu bydlem a teraz wielki budowlaniec samo mówi za siebie pozdrawiam

gosc

normalny zlodziej i nikt wiecej jest z tego kazka, obiecal zlote gory, a jak przyszlo co do czego to powiedzial "chlopy, po dychu moge wam dac", bo podobno nie wyszedl na jakiejs robocie..., a co mnie i nas wszystkich obchodzi???????????????? zlodziej i nikt wiecej!!!!!

JANOSIK

Firma K.T.J "PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ" TO ŚMIESZNE WYSTARCZY PRZYJĄĆ SIĘ DO PRACY, ZOBACZYĆ JAKI SAMOCHODAMI DOJEŻDŻA SIĘ DO PRACY WIĘKSZOŚĆ Z NICH NADAJE SIĘ NA ZŁOM.PENSJI NIGDY NIE DOSTAŁEM W TERMINIE,A OSTATNIĄ TO TYLKO CZĘŚĆ.ZACHĘCAM DO WYSTAWIENIA OPINII INNYCH OSZUKANYCH.

Zostaw opinię o K.T.J. BUDOWNICTWO Kazimierz Leśniak - Trzetrzewina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.T.J. BUDOWNICTWO Kazimierz Leśniak