Smakland FAST- FOOD

Zawiercie

Opinie o Smakland FAST- FOOD

piotr

@hohoho, chyba jestes z konkurencji i próbujesz odstraszyc potencjalnych klientów. Także napisze, by wszyscy wiedzieli, że sanepid robi kontrolę i takie rzeczy nie mają mieć prawa miejsca, wszystko musi być czyste. Wiadomo, że czasem nie nadąży się ze sprzataniem przy dużej liczbie klientów, ale po zamknięciu i przed otwarciem wszystko jest myte. Mięso jest świeże, bo szybko schodzi i nie zdąży się zepsuć - klientów nie brakuje.

hohoho

Syf niesamowity, wszendzie brud i smrud, wlasciciele oszukuja na kase i karza wydawac dania z nieswiezego miesa. dziwne ze sanepid jeszcze tego nie zamknal. odradzam zarowno jedzenie w smaklandzie, jak i prace w tym miejscu

zyska

właściciele sympatyczni, praca bezstresowa, wypłacalni

dobra rada

Smakland!!!!!!!!!!!! Płacą grosze... (usunięte przez administratora)... odradzam prace w tej firmie!!

Zostaw opinię o Smakland FAST- FOOD - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smakland FAST- FOOD