Grupa Kościuszko Polskie Jadło

Kraków

Opinie o Grupa Kościuszko Polskie Jadło

maria

nie ma takiej możliwości z tej grupie! poza tym jest bardzo silna, zawiera naprawdę mocne marki w gastronomii - „Polskie Jadło”, „Łowcy Smaków” oraz „Ready&Go. i mają produkty produkowane pod szyldem własnym, są naprawdę w gastro mocnym graczej i to o czymś świadczy

sprzedawacz

witam, stanowczo odradzam podjęcie pracy w firmie Polskie Jadło!!! Firma bez wizji (choćby mglistej) na przyszłosc, bez strategi i planów choćby na najblizsze dwa lata... prezes zmienia decyzje w mgnieniu oka..a czowiek za zmianami nie nadąrza..brak przepływu informacji.. ODRADZAM

Zostaw opinię o Grupa Kościuszko Polskie Jadło - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Kościuszko Polskie Jadło