TRANZ-TEL SP. Z O.O.

Kobiór

Opinie o TRANZ-TEL SP. Z O.O.

Opinie dotyczące zatrudnienia w TRANZ-TEL SP. Z O.O. to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Jorgu$

Witam.Czy znajdzie sie jakas osoba która mogla by wyrazic szczególowa opinie na temat Firmy Tranz Tel.Z góry dziekuje...

pracownik tranz telu od 2015
@Jorgu$ 09.09.2017 15:04

Praca bardzo zróżnicowana, przynajmniej na początku. Zarobki fajne jak na początek, gorzej z podwyżkami. Niektórzy przez 4 lata nie dostali nic ekstra. Jeśli chodzi o współpracowników, większość to świetni ludzie, ale zdarzają się nieomylni, wszechwiedzący goście np. na produkcji, czy w serwisie, którzy sami heheszkują ze swoich porażek, ale za to bardzo chętnie doniosą na Twój nawet najdrobniejszy błąd (np. niejaki Tomek G. z produkcji - koleś bez honoru).

Czy warto zaczynać karierę w firmie TRANZ-TEL SP. Z O.O.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o TRANZ-TEL SP. Z O.O. - Kobiór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANZ-TEL SP. Z O.O.