TRANZ-TEL SP. Z O.O.

Kobiór

Opinie o TRANZ-TEL SP. Z O.O.

Jorgu$

Witam.Czy znajdzie sie jakas osoba która mogla by wyrazic szczególowa opinie na temat Firmy Tranz Tel.Z góry dziekuje...

Szanowni Państwo Tranz-tel to firma niezorganizowana, małostkowa i mało kto wie ale patologiczna. W grupie monterów tylko kilka osób zna się na rzeczy inni sa tam przez przypadek i nie wylewają za kołnierz, podejście do pracownika jak w zakładzie o zaostrzonym rygorze, mało kto się przejmuje czymkolwiek, ważne aby koryto i wóda była, atmosfera superodzinna- szkoda,że szef się nie interesuje jak brygadziści działają i nie rozmawia z pracownikami....to z obserwacji. Nie polecam tej firmy, nikt nie lubi takiego motłochu

Czy warto zaczynać karierę w firmie TRANZ-TEL SP. Z O.O.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o TRANZ-TEL SP. Z O.O. - Kobiór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANZ-TEL SP. Z O.O.