TRANZ-TEL SP. Z O.O.

Opinie o TRANZ-TEL SP. Z O.O.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kobiór.

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebują pracowników?

Jorg

Nie wiem kim jest ten @jorgus ale podszywanie się pod czyjegoś nicka i opinie dawać w moim imieniu, to albo ta osoba nie ma d.. y w galotach albo chce być kimś. Ja z mojej strony nie mam nic do tej firmy co prawda już tam nie działam, ale firma jak każda inna i pozdrowienia do T. G

Opinie dotyczące zatrudnienia w TRANZ-TEL SP. Z O.O. to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Jorgu$

Witam.Czy znajdzie sie jakas osoba która mogla by wyrazic szczególowa opinie na temat Firmy Tranz Tel.Z góry dziekuje...

pracownik tranz telu od 2015
@Jorgu$ 09.09.2017 15:04

Praca bardzo zróżnicowana, przynajmniej na początku. Zarobki fajne jak na początek, gorzej z podwyżkami. Niektórzy przez 4 lata nie dostali nic ekstra. Jeśli chodzi o współpracowników, większość to świetni ludzie, ale zdarzają się nieomylni, wszechwiedzący goście np. na produkcji, czy w serwisie, którzy sami heheszkują ze swoich porażek, ale za to bardzo chętnie doniosą na Twój nawet najdrobniejszy błąd (usunięte przez administratora)

Czy warto zaczynać karierę w firmie TRANZ-TEL SP. Z O.O.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o TRANZ-TEL SP. Z O.O. - Kobiór

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANZ-TEL SP. Z O.O.