ELPLC S.A.

Opinie o ELPLC S.A.

raf

Rozumiem. CV wysłałem, zobaczymy co z tego będzie.

robert

Tak, zainteresowany zgłasza się do pracodawcy i jeżeli ten przedstawi zainteresowanie to osoba ta udaje się do Urzędu Pracy po odpowiedni druk i "wywiad" czy są środki na taki staż. Zwrotnie jest wypełniany u pracodawcy i składany już przez niego do UP. Na pracodawcy nie spoczywa żaden obowiązek, staż może być na wniosek pracownika jak i pracodawcy.

robert

Osobiście. My dostajemy dokumenty do podpisania jeżeli wcześniej stażysta przekaże nam CV i wyrazimy zgodę na staż.

raf

Cos ucielo. Staz trwa 6 miesięcy, nie wiem niestety czy trzeba załatwić osobiscie czy musi to zrobic pracodawca.

6Gue
@raf

Z reguły jest tak, że to zainteresowany stażem dogaduję się z pracodawcą po czym to na Pracodawcy spoczywa obowiązek nazwijmy "zgłoszenia się do Urzędu Pracy" po osobnika z uzasadnieniem, iż to dany kandydat przydałby się w jego zakładzie pracy i chciałby mu zorganizować staż (z reguły ogranicza się to do napisania wniosku do UP a ten dalej przydziela bezrobotnego[przypuszaczam, że pracodawca przekazuje wniosek kandydatowi a ten dostarcza go do UP]). Pzdr

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ELPLC S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechatronik / mechanik? Podziel się swoimi doświadczeniami.
raf

Dowiedziałem sie co nie co na temat stażu z UP. Jest on z niego finansowany.

ROBERT

U nas operatorzy CNC sami piszą w CAM-ie, kilku ma zrobiony kurs programowania. Nie mamy stanowiska do samego pisania programów.

frost

czy Państwo będą w przyszłości potrzebować programistów CAM?

Robert

Damianie napisz do mnie biuro@elplc.com i uzgodnimy termin wizyty.

XyZ

Czytam opinie o Państwa firmie i jetem bardzo zaskoczony tak wieloma pozytywnymi komentarzami w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami. Czy w najbliższym czasie nie planujecie rekrutacji na stanowiska dla osób bez specjalistycznego wykształcenia z niewielkim doświadczeniem ale z dużym zapałem do pracy i nauki (włączając nawet ewentualne podjęcie studiów w 2016r)? Pozdrawiam

Robert

Poniedziałek mam dzień biurowy prawie zawsze. Zapraszam. GPW - można rozmawiać.

Damian

Rober ktore dni masz luźniejsze co by w odwiedziny przyjechac ;), nie planujesz wejść z firma na GPW np na maly rynek New Connect ;)

robert

Budowa prawdopodobnie rozpocznie się w marcu 2016. Duży sąsiedni zakład? to ja muszę o czymś nie wiedzieć. Proszę mi napisać pod jakie zawody mam się przygotować. A może lepiej by było jakbym spróbował pokierować w tym zakładzie - może to rozwiązało by problem. Proszę o kontakt, może w tym temacie coś by było możliwe a nie bardzo wiem o jakim zakładzie mówimy.

tos

Witam Panie Robercie Chciałem zapytać kiedy powstanie "nowa hala" bo wiele osób z dużego sąsiedniego zakładu na to liczy?

robert

Witam Panowie chętnie lecz nie w tym roku, niedługo przyjdzie nowa maszyna więc musimy ją zainstalować i uruchomić a to będzie dopiero za 4 tygodnie. Proszę złożyć CV w sekretariacie u Pani Joanny oraz zorientować się w Urzędzie Pracy jak wygląda sprawa ze stażem. Pozdrawiam Robert

ralf

Również byłbym zainteresowany zatrudnianiem w formie stażu,mającym na celu przyuczenie, z możliwością przedłużenia współpracy w formie umowy o pracę.

robert

Jedna osoba jeszcze będzie zatrudniana na stanowisko operatora CNC - już została wybrana - czekamy tylko na dostawę nowo zakupionej maszyny CNC (centrum numeryczne). Zawsze można złożyć swoje CV.

6Gue
@robert

Witam Pytanie do Pana Roberta. Czy istnieje możliwość podjęcia pracy a raczej przyuczenia do Programisty CNC w Państwa firmie. Skoro firma się rozwija, rozrasta taki człowiek będzie potrzebny.

frost

witam, czyli na chwilę obecną nie potrzebują Państwo operatorów? kiedy następna rekrutacja?

robert

Witam Angielski techniczny zgodny z profilem naszej działalności ale to jest oczywiste bo rozumiem, że osoba wypowiadająca się tutaj przynajmniej popatrzyła na naszą www aby zobaczyć czym się zajmujemy. Jak z drugim językiem (nie mówię o ojczystym)? A żeby rozmawiać o wynagrodzeniu należy poznać doświadczenie kandydata i podejście do pracy.

robert

Tak, jedna osoba została zatrudniona na chwilę obecną - frezer CNC (sterowanie Sinumeric). Szukamy teraz konstruktora mechanika z doświadczeniem oraz osobę do działu marketingu z bardzo dobrym technicznym angielskim + dodatkowym językiem (niemiecki lub włoski lub hiszpański).

frost

witam, czy już rozpoczęła się rekrutacja na programistów operatorów cnc?

Zostaw merytoryczną opinię o ELPLC S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w ELPLC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELPLC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPLC S.A.?

ELPLC S.A.