pizzeria Seven-eleven

Katowice

Opinie o pizzeria Seven-eleven

Ania

Praca w pizzeri jest bardzo sympatyczna aczkolwiek wymaga dobrej organizacji pracy i skupienia a szef jest zwykłym człowiekiem do którego ludzie mają szacunek. Po wyglądzie sie nikogo nie ocenia! Trzeba szefa (jak jednego tak i drugiego) poznać zeby ocenić czy jest "mafiozą" czy życiowym gościem z poczuciem humoru i w każdej sytuacji gotowym pomóc. A jeśli ktoś jezdzić samochodem nie potrafi to powinien sie na rower przesiąść i liczyć się z odpowiedzialnością za powierzony sprzet czy środek transportu!

były pracownik

Nie idzcie tam pracować,niskie zarobki,wyzysk,i za wszelkie szkody odpowiadasz z własnej kieszeni,jak np.uszkodzisz auto,bo jak nie to np.wylądujesz w szpitalu-szef jest jakimś mafiozem i wszyscy na dzielnicy srają w gacie ze strachu przed nim,ale jak tobie się coś stanie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie masz nawet umowy ani ubezpieczenia,poza tym w załodze jest dużo społeczniaków którzy kablują,jak zaczniesz tam pracować i zobaczą że ci zależy bo np.potrzebujesz kasy i nie masz widoków na inną pracę to będą cię gnoić psychicznie i finansowo,byś się od nich uzależnił i nie szukał innej roboty.Ja żałuję że tam pracowałem,zamiast to dawno rzucić i szukać lepszej roboty,straciłem na tym finansowo , psychicznie oraz ucierpiał na tym mój szacunek do siebie wyszedłem na frajera..

Zostaw opinię o pizzeria Seven-eleven - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pizzeria Seven-eleven