Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik

Kórnik

Opinie o Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik

vbnn

@Lak jeśli jest faktycznie właścicielem to może robic co chce. Natomaist jesli pełni tam tylko (albo aż) funkcje prezesa, ale właścicielem nie jest to już inaczej.

Zenek

Ciekawe jak ta firma funkcjonuje, szef ugania sie za młod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która ciągnie z niego kasę. Nie ma pieniędzy na nowe inwestycje, nam pracownikom ściemnia że winna jest stara szefowa, a to że ją w trąbę zrobił to już wie cała WLKP. My pracownicy, o podwyżkach możemy zapomnieć. Wydawane są pieniądze, których jeszcze firma nie zarobiła. Co dalej będzie z naszą firmą? Chyba czas szukać nowej prcy :(((((

Były

Oby takich "firm" było jak najmniej.A podobno istnieje od 1957r.Ciekawe ile osób Rychu okradł?

Jeden

Coś cienko z ta firmą.brak zaliczek,wypłaty opóznione o kilka dni.Czyżby szef nie ogarniał wszystkiego?

Zostaw opinię o Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik - Kórnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma MARCINIAK s.c. Ryszard Marciniak KĂłrnik