Opinie o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki w Gizałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki w Gizałki

zadowolony pracownik Nowy wpis

Dobrze się pracuje w firmie, z fajnymi ludźmi więc spokojnie można polecić prace zainteresowanym.

kazio Nowy wpis

jestem super zadowolony z kotła tej firmy sterownik prosty w obsłudze

michał Nowy wpis

Czyżby konkurencja zazdrościła że firma działa dobrze i atakuje

Zbyszek Nowy wpis

Kupiłem 10 lat temu piec i jestem bardzo zadowolony. Nic złego się nie dzieje z nim. Polecam tą firmę!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
krzysztof

potwierdzam opinie dwoch poprzednikow kupilem niestety piec od tego pana potwierdzam ze przed kupnem pieca bylem jak w skowronkach wlasciciel zapewnial ze we wszystkim pomorze w regolacji pieca sterownika dmuchawy .dzwonilem po 15 a ten pan nie udziela informacji na temat np sterownika mam zadzwonic do producenta tam mi powiedza jak ustawic.on nie ma czasu na tlumaczenie mi ustawien. zadzwonilem do producenta w pleszewie programator marki FOSTER. pan w tej firmie udzielil mi wszystkich wytycznych i stwierdzil ze wszyscy kupujacy w firmie emkato twierdza ze wlasciciel firmy to delikatnie mowiac glupek.Omijajcie ta firme z daleka

ZIBI

witam podobnie twierdze ze wlasciciel tego zakladu to palant do momentu kupna pieca och ach.po montazu pieca nie mogac go wyregulowac zadzwonilem do wlasciela zapewnial mnie przed kupnem ze pomoze mi ustawic parametry.stwierdzil ze jest po 16 i mam mu nie zawracac glowy. twierdze nadl ze to PALANT OMIJAJCIE TEGO PRODUCENTA Z DALEKA

xxxxxxx292

ten sprzedawca to mówiąc delikatnie masakra! kupiłem od niego piec i wytrzymał tylko 6 lat, kupiłem drugi też od niego i od nowości przecieka, a on wymiguje się od gwarancji. Nazwał mnie głupkiem, powiedział że co ja za szkołę skończyłem, co za gównem pale w piecu. A piec przecieka, ubywa wody z naczynia przelewowego i kotłownie mam zalaną. Powiedział żebym już od dzisiaj nie palił w piecu, a on ma dwa tygodnie na przyjechanie i oględziny pieca. Tzn. że mam teraz 2 tyg. marznąć, a jest teraz -6 stopni celsjusza. to jakaś masakra. Unikajcie go jak ognia. NIEPOLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki - Gizałki

Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki