Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki

Opinie o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki jako pracodawcy.

kazio

jestem super zadowolony z kotła tej firmy sterownik prosty w obsłudze

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

michał

Czyżby konkurencja zazdrościła że firma działa dobrze i atakuje

Zbyszek

Kupiłem 10 lat temu piec i jestem bardzo zadowolony. Nic złego się nie dzieje z nim. Polecam tą firmę!

krzysztof

potwierdzam opinie dwoch poprzednikow kupilem niestety piec od tego pana potwierdzam ze przed kupnem pieca bylem jak w skowronkach wlasciciel zapewnial ze we wszystkim pomorze w regolacji pieca sterownika dmuchawy .dzwonilem po 15 a ten pan nie udziela informacji na temat np sterownika mam zadzwonic do producenta tam mi powiedza jak ustawic.on nie ma czasu na tlumaczenie mi ustawien. zadzwonilem do producenta w pleszewie programator marki FOSTER. pan w tej firmie udzielil mi wszystkich wytycznych i stwierdzil ze wszyscy kupujacy w firmie emkato twierdza ze wlasciciel firmy to delikatnie mowiac glupek.Omijajcie ta firme z daleka

ZIBI

witam podobnie twierdze ze wlasciciel tego zakladu to palant do momentu kupna pieca och ach.po montazu pieca nie mogac go wyregulowac zadzwonilem do wlasciela zapewnial mnie przed kupnem ze pomoze mi ustawic parametry.stwierdzil ze jest po 16 i mam mu nie zawracac glowy. twierdze nadl ze to PALANT OMIJAJCIE TEGO PRODUCENTA Z DALEKA

xxxxxxx292

ten sprzedawca to mówiąc delikatnie masakra! kupiłem od niego piec i wytrzymał tylko 6 lat, kupiłem drugi też od niego i od nowości przecieka, a on wymiguje się od gwarancji. Nazwał mnie głupkiem, powiedział że co ja za szkołę skończyłem, co za gównem pale w piecu. A piec przecieka, ubywa wody z naczynia przelewowego i kotłownie mam zalaną. Powiedział żebym już od dzisiaj nie palił w piecu, a on ma dwa tygodnie na przyjechanie i oględziny pieca. Tzn. że mam teraz 2 tyg. marznąć, a jest teraz -6 stopni celsjusza. to jakaś masakra. Unikajcie go jak ognia. NIEPOLECAM

Zostaw opinię o Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki - Gizałki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ślusarsko Kotlarski EMKATO Gizałki