Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce

Gliwice

Opinie o Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce

Ziom

Faktycznie, nic dobrego to nie można wróżyć. Widać brak podstaw i asekuracyjnosc. Zamiast iść do przodu to wszystko stoi w miejscu.

Ona
@Ziom 29.09.2017 11:28

Bardzo "ciekawa" opinia, niestety kompletnie niemerytoryczna - więcej konkretów

ony

jak dla mnie w porzadku - rozmowy na skype bardzo treściwe, rozmowa w biurze też. Zarobki fajne, ludzie wydaja sie byc ok. A technologie - jak wszedzie - troche nowego ale i troche starego.

Info

Ktoś tam ostatnio odeszedł z roboty i teraz chyba szukaja.

kempa

O co chodzi z tymi technologiami? Ja mialem z nimi rozmowę przez Skype i bylo wyraźnie powiedziane za robią w MVC i AngularJS, do tego maja takze systemy które utrzymują od kilku lat i tam faktycznie web forms, czyli podobnie jak w innych firmach - w zależności od projektu. Daj znac czy masz jakies konkretne info odnośnie tej firmy.

indigo

Z pynktu technicznego same stare technologie... asp.net web forms.

Student

Cześć, Czy mógłbyś coś więcej napisać. Pracowałeś tam czy znasz kogoś kto tam pracuje? Jeśli chodzi o zarobki to na ile może liczyć osoba, której szukają (3 lata doświadczenia)? I o co chodzi z tym biurem?

anon

Szukają ludzi z 3 letnim doświadczeniem, ale niesety to strata czasu jeśli chodzi o pracę za przyzwoitą kasę. Firma nie ma nic wspólnego z warunkami panującymi na zachodzie. Biuro to tez prowizorka

Zostaw opinię o Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Open Sky Data Systems Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce