Transactor Global Solutions Limited

Kraków

Opinie o Transactor Global Solutions Limited

kosa

Firma Porażka . Prosiłem o wycenę sprzętu na ok 25 K pracownik zadzwonił ,iły super ale niestety nie wycenił olał temat , firma porażka !

Małgo

W Transactor Global Solutions Limited poszukują Junior Software Developera od zaraz, fajnie wygląda ogłoszenie, jest umowa o pracę i dodatki rozmaite też

kamil

TGSL to najgorsza firma z jaką miałem nieprzyjemność współpracować. Archaiczne technologie, presja, chamstwo, nieodpowiedzialność to norma. Nie jest to wina polskiego oddziału którego szef jest akurat bardzo kumatym człowiekiem ale wszystko zależy od szefostwa w UK. Nie polecam nikomu, nwet studentom chcącym zdobyć doświadczenie.

KrzysiekR

Witam, Czy ktoś podpowie czy warto podjać zatrudnienie w Transactorze w Krakowie na Czyżynach? Jakie warunki panuja tam obecnie, jak wyglada obłożenie praca i jej organizacja? Czy nadgodziny i brak szansy na wyrobienie się w normatywnym czasie pracy to chleb powszedni? Czy sa jakies szanse na podwyżki, premie lub awans? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam Krzysiek

Zostaw opinię o Transactor Global Solutions Limited - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transactor Global Solutions Limited