MHN Polska

Zawada

Opinie o MHN Polska

zami

jeśli tylko tego chcesz to z szefem na pewno się dogadasz. Inna sprawa jeszcze o czym chcesz kminić bo jak o kasie to wybierasz najtrudniejsze pole o rozmów

Orest.

fakt fakt ze czasem bylo zamotanie i nic nie bylo wiadome a porownujac to z innymi budowami to jedna cholera(na wiekszosci tak jest),ogolnie rzecz biorac mi sie tam dobrze pracowalo i nie bede narzekac praca bylo ok u nich z pieniedzmi nigdy nie mialem problemu jak wiekszosc ktorzy normalnie pracowali pozdrawiam!

ji

no to zapraszam pana do biura wyjasnimy tę sprawę, bo nie pamietam aby mhn komuś nie zapłaciło. pozdrawiam

dudi

Czli ta firma to firma krzak , mialem wlasnie jechac w pon9iedzialek na koparke ale widze ze jednak odpuszcze

raffi

ludzie nie dajcie się otumanić tej firmie!!!!!!tylko głupie pytana ci zadają chcesz robić?chcesz robić?to rób tylko kasy nie zobaczysz bo zatrudniony jesteś w mhn polska liste godzin podpisuje irlandczyk którego nigdy nie ma a jak chcesz oddać sprawe do sądu to w irlandii bo tam spółka ma siedzibe.nie polecam w 100% chyba że ktoś lubi pracować za darmo.a i jeszcze coś jak sie zaczniesz u pominac o umowe to przyjdziesz po kilku dniach i pan ci powie że cie nie ma na liście i ty już tu nie pracujesz a po kase do biura a w biurze ie zapytają u kogo pracowałeś(który irlandczyk) a on pomacha rekami i won ni kasy ni kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e

admi

(usunięte przez administratora)jak najdalej od takich pracodawców, pojechałem do nich i po godz zrezygnowałem. Tam nic nie wiadome(usunięte przez administratora)nawet nie wiedzą gdzie maszyny stoją.

Zostaw opinię o MHN Polska - Zawada

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MHN Polska