Opinie o Jabo-Marmi S.A. w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jabo-Marmi S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jabo-Marmi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabo-Marmi S.A. w Dębica

Bakota

Jak tam sa juz oznaki wiosny w jabo? Sciagliscie juz druga pare kaleson z tylkow czy dalej w podwojnych chodzicie?

TORBAcz

idzie zima trzeba kupowac cieple obucie i Kalisanty bo w DZABO zapomnieli co to ogrzewanie

kilof

A jak praca wyglada u nich jako przedstawiciel handlowy? sprzedaż idzie na całą polskę?

Jak na razie firma nie zapłaciła mi kilkanaście tysięcy złotych za transport. Pomimo kilku próśb i wydłużenia terminu, na ta chwile faktury prawie 2 miesiące po terminie. Sprawę kieruję do sądu bo widzę, że po dobroci nic nie osiągnę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jabo-Marmi S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
marcel

pracowałem pare lat praca jest ciężka ale takiego klimatu nie ma nigdzie

klamka
@marcel

jest wesolo dzien w dzien %%%

Pat s.
@marcel

Tak zimnego owszem chyba ze na chlodni. Panama to c...fel

MAK DONALD POLAND

a nie lepiej isc do mak dunalda i big maki sprzedawac? przynajmniej cieplo i stawka lepsza

sr.m

no cos tam za soboty dorobisz i jakies premie sa ale jesli ich nie ma to dostajesz najnizsza i nic nie masz do gadania w kazdym razie 2 tys netto w tej firmie na poczatek to nie realna stawka

nick1

zarobki na poziomie najnizszej krajowej 1750 brutto na chwile obecna w przyszlym roku 1850 brutto bo taka wchodzi ustawa, dziekuje

zimno

w lecie jest chlodno fajnie w zimie jest tak zimno ze idzie nogi odmrozic w dodatku caly czas w wodzie tam sie chodzi bo pily maja takie chlodziwo i chodz w gumiakach caly dzien jak glupi przy minus 20

zukl

chcesz to idz robic w brudzie i pyle za pare groszy albo w zimie gdy na zewnatrz jest -15 na hali jest -20. a tak wogole to nie trzeba tam miec zadnego doswiadczenia biora kazdego kto sie nawinie

kamehame2

tam to tylko elektrykiem byc ale uwaga mozesz 60 lat nie dozyc przez dwoch starszych panow

@kamehame2

tak ci dwaj starsi panowie to pomylka do sprzatania za barzdo sie nie nadaja hahah

kamehame

firma THE BEST na przestrzeni kilku miesiecy jest juz chyba 6 kadrowa wiec musi byc tam wspaniale

Nie szanują ludzi którzy tam pracują oszukują na wypłatach okradaja pracowników z ich zarobionych pieniędzy jednym słowem (usunięte przez administratora) porazka

czolg

Porazka!!!!!!!!!

jest wesolo 0,7l na okolo :)

JUSTU$

firma justu$ po za ochrona posesji pracuje rowniez przy segregacji gruzu urządzeniem zwanym ŁOPATA. co do samego JABO-MARMI nie jest tak zle ale zarobki slabe jak w wiekszosci firm na podkarpaciu. jak ktos chce to przyjdzie i bedzie robil a jak ktos szuka kokosow na produkcji to nie tutaj ani w zadnej innej firmie

Klijent

Robiliśmy tam zakup płytek.Pracować to bym tam nie chciał-jeżeli "OCHRONA" -wizytówka firmy ,chodzi tak upierdolona to co musi dziać się na hali?!

Klijent

Hej widzieliście ochronę w Jabo Marmi? Szok jakiś Jusus czy coś.Gość jak z młyna.Strój ok bojówki itd.ale co oni w tym robią? Obciach jak dla tak poważnej firmy!!!

emigrant

normalka w polskiej firmie, normalka Kolego drogi, (usunięte przez administratora), powodzenia, nara

Zostaw merytoryczną opinię o Jabo-Marmi S.A. - Dębica

Jabo-Marmi S.A.
1.2/5 Na podstawie 266 ocen.

Jabo-Marmi S.A.