Opinie o Agrotop kaczmarek w Niedźwiedź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agrotop kaczmarek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agrotop kaczmarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrotop kaczmarek w Niedźwiedź

Jakie są warunki zatrudnienia w Agrotop kaczmarek?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Agrotop kaczmarek?

AgrotopKaczmarek Nowy wpis

W zależności od stanowiska, na jakie kondydat aplikuje, odpowiednio weryfikowane są jego umiejętności. Inaczej sprawdzimy umiejętności osoby ubiegającej się o stanowisko biurowe, inaczej sprawdzimy umiejętności spawacza :) Bierzemy również pod uwagę doświadczenie i staż pracy, którym może pochwalić się kandydat. Oczywiście zapraszamy do składania swoich ofert pracy i przesyłania CV.

Robert

Zauważyłem, że na niektórych stanowiskach dopiero po 90 dniach można dostać umowę na stałe. Jakich stanowisk to się tyczy?

AgrotopKaczmarek Nowy wpis
@Robert

Dzień dobry, Umowa próbna jest podpisywana na okres 3 miesięcy, następnie podpisujemy umowę na okres stały - niezależnie od stanowiska, tak jak też dzieje się to w wielu innych firmach. :) Pozdrawiamy!

Agrotop Kaczmarek

Szanowni Pracownicy, Klienci, Dostawcy, Firmy Współpracujące oraz osoby zainteresowane podjęciem współpracy Przekazuję informację o zmianach jakie nastąpiły z początkiem roku 2022. Pan Tomasz Kaczmarek nie jest w żaden sposób związany z żadną z Naszych firm (Agrotop Kaczmarek Sp. z o.o., Agrotop Kaczmarek Marzena Kaczmarek). Polityka naszej firmy i ogólna atmosfera wewnątrz uległa niewyobrażalnie ogromnej poprawie. Prosimy nie zwracać uwagi na wcześniejsze komentarze i odpowiedzi P. Tomasza Kaczmarka – to już za nami! W zawiązku z tym informujemy, że jakiekolwiek oferty składane przez Pana Tomasza Kaczmarka, bądź też jakiekolwiek propozycje współpracy, zamówień itp. nie stanowią oświadczeń składanych przez żadną z w/w firm. Ponadto informujemy, że firmy AGROTOP-KACZMAREK Sp. z o.o. są wyłącznymi producentami maszyn marki SATOR oraz części zamiennych marki AGROTOP PARTS. Dodatkowo w celu niezrozumiałych zdarzeń, prosimy o informację w celu ewentualnego ich wyjaśnienia.

Aneta
@Agrotop Kaczmarek

atmosfera uległa poprawie? super! ale można prosić o jakieś szczegóły tych zmian? :-)

AgrotopKaczmarek
@Aneta

Jestem pewna, że każdy z osobna z miłą chęcią co dzień rano wraca do pracy, Agrotop jest wypełniony po brzegi uśmiechem i chęcią współpracy. Wszyscy gramy tu do jednej bramki :) Naprawdę gorąco polecam to miejsce!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agrotop kaczmarek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Agrotop kaczmarek? Chętnie zatrudniają?

Tomasz

witam studenci zawsze są mile widziani dlatego ze interesują nas ambitni ludzie którzy chcą się uczyć zapraszam do złożenia podania Pozdrawiam właściciel

Może nie jest idealnie ale z pewnością firma zasługuje na dobrą opinię dlatego ja polecam tu pracę

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Agrotop kaczmarek?

Tomasz

po okresie 30 do 90 dni w zaleznosci od stanowiska Pozdrawiam Tomasz Kaczmarek wlasciciel

Jarek

Tragedia pod jakim względem? Firma jest spoko dlatego nie rozumiem?

Rob21
@Jarek

Tez nie rozumiem. Te pierwsze posty to tak jak by pisala 40tka po pierwszym orgazmie

Olek

Negatywne opinie prawdziwe.

Sebastian
@Olek

Masz najświeższe informacje związane z pracą w firmie Agrotop kaczmarek? Chciałbym dowiedzieć się, czy jest obecnie możliwość dostać się do pracy w tej firmie? W internecie nie znalazłem żadnych aktywnych ogłoszeń, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz, czy prowadzona jest obecnie jakaś rekrutacja.

tomasz
@Sebastian

Witam, zapraszamy serwisantów maszyn i urządzeń rolniczych , monterów do naszej fabryki w Ostrzeszowie Do zobaczenie na Pokładzie

Ewelina
@tomasz

Może podzielisz się z użytkownikami informacją, w jaki sposób można złożyć ewentualną aplikację do Agrotop kaczmarek? Interesuje mnie, czy wystarczy dostarczyć bezpośrednio CV, czy należy wysłać go na adres email. Warto rozwinąć tę kwestię, ponieważ kogoś może interesować rekrutacja do firmy.

Lulek

Ta firma to tragedia transport to okupacja Lesia Dolegi

Kameleon

Albo narzekanie albo czarnowidztwo. Myślę, że znacznie lepiej by było gdyby się każdy zajął swoją pracą.

Paulina

Szukacie więcej informacji na temat Agrotop kaczmarek? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy: http://www.agrotop.com.pl/s1-o_firmie.html

Rolnik

Znając opinię rolników oraz firm pracujących na maszynach Agrotop myślę że niema co szukać tam pracy ponieważ ta firma przestanie istnieć.Serwis mają poniżej mierny.Serwis przyjeżdża bo musi ale niekoniecznie pomóc.Myślę że właściciel firmy powinien bardziej słuchać klientów niż niekompetencji serwisu.

Paulina

@Kols a Ty pracujesz w Agrotop kaczmarek?

Kols

Panie Kaczmarek nawiązując do wypowiedzi z 11-03-2016 niech Pan poda choć jeden przykład co u Pana jaki kolwiek pracownik osiągną no i te 80% pracowników z wieloletnim stażem śmiech na sali

tomasz

Ta firma to głownie maszyny rolnicze i warzywnicze, sprzedaż i produkcja maszyn.

szef

Prosze wysłac CV i zadzwonic

jozef

czytając wcześniejsze wpisy można stwierdzić / Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. J.

Życzliwy

To kłamstwa te pochlebstwa to pisze na forum sam kaczmarek bo ludzi to traktuje jak świnie

ktoś
@Życzliwy

Tobie się ale nudzi. Nie chcesz, nie pracuj w agrotopie. To nie więzienie. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Kto chce odejść - odchodzi. I tyle. A tym co odpowiada, zostają. I jest ich coraz więcej. Więc może ty jesteś zbyt konfliktowy żeby być pracownikiem w jakiejkolwiek firmie.

TOMASZ KACZMAREK

PROSZĘ KONKURENCJE O NIE PISANIE KŁAMSTW BO TU PRACUJĄ FAJNI LUDZIE I OBELGI I TAKI POZIOM NIE DZIAŁA POZDRAWIAM MIŁEGO DNIA WŁASCICIEL

Zostaw merytoryczną opinię o Agrotop kaczmarek - Niedźwiedź

• Jak się pracuje w Agrotop kaczmarek?

Zobacz opinie na temat firmy Agrotop kaczmarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrotop kaczmarek?

Agrotop kaczmarek