Media Markt

Radom, Józefa Grzecznarowskiego 28

Media Markt

Opinie o Media Markt

Stefan

@Niko, piszesz, że z Media Markt z Radomia pracownicy są zwalniani po przeszło paru miesiącach. Czy podawany jest tego jakiś konkretny powód? I co z umową? Przecież obowiązuje ona obie strony i nie można od tak kogoś zwolnić.

Niko

Witam chce przestrzec osoby które chcą złożyć CV do MM Radom zostaniecie oszukani przyjmują na chwilę a po tem zwalniają czyli jak jest sezon święta itd , każą przychodzić 30 min wcześniej i nie wliczając tego do czasu pracy . 0 podwyżek i plany takie aby tylko nie dostać premi brak słow kierownicy nie kompetentni bez wykształcenia i kultury osobistej bez szacunku do pracownika i klienta. Pracownicy którzy tam pracują okej ale szkoda mi jest ich bo dają się wykorzystywać. Apeluję nie wysyłajcie CV jeśli nie chcecie być oszukani.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o media markt w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

cel

Widzę, że mało kto się wypowiada o MM. Firma znana i lubiana, mają masę ofert pracy :)

ela

jak chodzi o kierowniczke kas to nadal pracuje :((((

Lusia

nadal tam pracuje ta wredna [usunięte przez moderatora] czy już się przekonali i zwolnini podłą psycholkę?

opinie: słabe zarobki to na pewno brak podwyżek od ponad 2 lat, firma jest niby w ciągłym kryzysie a to ich problem a jeśli chodzi o premnie ja nie widziałem od około 2lat tak jak i 80% pracowników. ciąłe zmiany w grafikach nie można niczego zaplanować , które są związane ciągłymi akcjami jak np ,,bez vat\".

Zostaw opinię o Media Markt - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt