media markt

Radom

media markt

Opinie o media markt

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o media markt w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

cel

Widzę, że mało kto się wypowiada o MM. Firma znana i lubiana, mają masę ofert pracy :)

ela

jak chodzi o kierowniczke kas to nadal pracuje :((((

Lusia

nadal tam pracuje ta wredna [usunięte przez moderatora] czy już się przekonali i zwolnini podłą psycholkę?

opinie: słabe zarobki to na pewno brak podwyżek od ponad 2 lat, firma jest niby w ciągłym kryzysie a to ich problem a jeśli chodzi o premnie ja nie widziałem od około 2lat tak jak i 80% pracowników. ciąłe zmiany w grafikach nie można niczego zaplanować , które są związane ciągłymi akcjami jak np ,,bez vat\".

Zostaw opinię o media markt - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie media markt