carolizol

Poznań

Opinie o carolizol

haha

z tego, co ja się orientuję, firma działa w Poznaniu normalnie :) Może po prostu nie mają zapotrzebowania na nowe twarze :)

filip

nie polecam złodziejka i oszustka ma tam l. pająkowskiego ktury ją bajeruje sam wieprz nic nie robi.

praca

Ciekawe gdzie ty pracowałeś że tak zostałeś oszukany chyba nie tu, chyba dałeś się namówić przez 3 gejzerów i teraz żałujesz że nie ma powrotu może jak będziesz mocno prosił to szefowa się zlituję

polen

A WIESZ JA MAM TAKIE PRZEMYSLENIE JEDNO, ZE NAJBARDZIEJ NARZEKA TEN CO ZAZWYCZAJ MALO ROBI. jA PRACUJE W TEJ FIRMIE JUZ DRUGI ROK I JEST OK. ATMOSFERA W PRACY FAJNA, KASA UMOWIONA NA CZAS. PIERWSZA ZALICZKE MOZNA DOSTAC PO TYGODNIU NAWET, ALE WCZESNIEJ TRZEBA ZGLOSIC. PRACY MAJA DUZO I NIE CZEKA SIE DLUGO NA WYJAZDY. OGOLNIE POLECAM

egon

bardzo chwale sobie te firme i to najlepszy pracodawca z jakim mialem do czynienia. złego słowa niepowiem na temat Calorizol.

Zostaw opinię o carolizol - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie carolizol