Opinie o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VF POLSKA(LEE, WRANGLER). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w VF POLSKA(LEE, WRANGLER) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) w Katowice

M Nowy wpis

W ogłoszeniu informacja, że szukają kogoś na pełny etat umowa o pracę, a na dniu próbnym okazuje się, że na czas próbnym umowa zlecenie. Śmiech na sali. Tylko zmarnowałam czas na dojazdy. Ustawodawca przecież umożliwia zatrudnienie na czas próbny na umowę o pracę.

Wiecie, czy VF POLSKA(LEE, WRANGLER) udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jula Nowy wpis

To jest opinia o pracodawcy z Galerii Jurajska w Częstochowie, najgorszy pracodawca w moim życiu, musiałam się skarżyc w sądzie pracy o moje wynagrodzenie!!! Byłam zastraszana, a po zakończeniu już pracy od byłego pracodawcy usłyszałam że jestem zerem, cham, cham i jeszcze raz cham!!!

Witam ! Byłam pracownikiem LEE Wrangler w Silesia City Center w Katowicach Moja opinia jest negatywna ponieważ przełożona okazała się bardzo niesprawiedliwa ! Zatrudniłam się tam nie dawno starałam się z każdych sił by zostać z nimi na stałe uczyłam się od A do Z pełnej obsługi Byłam pochwalana za swoje wyniki że są ze mnie zadowoleni miałam w marcu podpisać umowę o pracę dostałam skierowanie na badanie lecz w jednym dniu zmieniło się wszystko ! Dostałam telefon z informacjami że zostałam zwolniona i powodu nie mogą mi podać Zadzwoniłam raz jeszcze z czego dostałam informację że jest za dużo osób i wypadło na mnie bo krótko pracuje nie wspominając o tym jak traktowali dziewczynę która chorowała a obgadywali ja z góry do dołu. Na drugi dzień zobaczyłam ogłoszenie że jednak kogoś szukają. Jakim cudem mają dużo osób skoro szukają? W dalszym ciągu nie dostałam wyjaśnienia mojego zwolnienia gdzie pracowałam uczciwie nawet cały pełen tydzień gdy tego chcieli ! Przez telefon przełożona na szybko wymyślała powód zwolnienia ! Nie polecam tam iść nikomu tam iść ani pracować (usunięte przez administratora) kłamią !

Renata

Serio?? To naprawdę bardzo nieprofesjonalne by zwalniać pracownika z dnia na dzień bez żadnego uprzedzenia.

Serio?
@Renata

Czyli mam rozumieć, że gdy kierownik ma powód, do zwolnienia pracownika, to musi go najpierw o tym uprzedzić? Ile jest na to czasu? By było profesjonalnie?

Maria
@Serio?

Zależy czy to kobieta czy mężczyzna. Kobiecie dałabym więcej czasu, żeby zdążyła w razie czego zmyć makijaż co by się nie rozmazać zbytnio. ;p A tak poważnie to połowicznie się zgadzam z każdym z was, bo to zależne od sytuacji. Na pewno trzeba to zrobić z należytą kulturą a nie jak do psa, a reszta rozwiąże się sama. ;)

@Serio?

Tak jego obowiązkiem jest poinformować pracownika co jest powodem zwolnienia bo jeśli jesteś dobrym pracownikiem i nagle ktoś zostaje zwolniona od tak mimo że się stara i słyszy opinie pozytywne to jest coś nie Tak Wiec musi polubownie z tobą porozmawiać o przyczynie zwolnienia Np. Chciałbym podziękować za współpracę na chwilę obecną ponieważ ma ten moment mamy za dużo osób Albo jakiś inny powód

hdhdlhdhqadqdqkj
@Maria

@Serio? Tak serio :D Chciałabyś być zwolniona z dnia na dzień? raczej nie Po za bym w tej firmie słowo szacunek nie istnieje. Wy wymagacie tego ale od siebie dajecie wielkie G! Wszystko jednostronne! Wszystkie 3 jesteście takie same ! Pozdro!

Maria
@hdhdlhdhqadqdqkj

Nie no nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. ;) No z dnia na dzień to naprawdę akurat skrajność. Mnie bardziej chodziło o to, że nie powinno się trzymać kogoś na siłę, gdy jednak nie jest już potrzebny, bo co to za sens? W firmie liczy się efektywność, ale musi iść w parze z profesjonalizmem, którego tutaj niestety zabrakło

Również były pracownik

Zgadzam się z tą opinią w stu procentach. Moje pierwsze złe wrażenie już było na rozmowie rekrutacyjnej, którą przeprowadzała zastępczyni kierowniczki. Przy mojej każdej odpowiedzi na pytanie słyszałam drwinę. Mimo to, zostałam zaproszona na okres próbny. Zapewnienia o szkoleniu, które okazało się dwoma kartkami z wypisanymi modelami spodni (w większości nieistniejącymi już modelami), brak pomocy ze strony innych pracowników, a także kolejne docinki ze strony zastępcy. Każda nowa osoba zostaje rzucona na głęboką wodę bez jakiejkolwiek znajomości asortymentu, aby "skutecznie" doradzić klientowi przy wyborze spodni w cenie 300 zł wzwyż, których klient nawet nie może zwrócić, jeśli okażą się nietrafione. Dodatkowo występuje chora rywalizacja o klienta, byleby mu cokolwiek wcisnąć. Paranoja. Moje zwolnienie wyglądało tak, że po dotarciu na miejsce (godzina drogi do pracy, kierowniczka o tym wiedziała) z uśmiechem powiedziano mi, że znaleziono kogoś na moje miejsce i w sumie niepotrzebnie przyjechałam. Dziwne, ponieważ moja "przygoda" z tym sklepem była na początku roku, a do tej pory wisi tabliczka, że szukają pracownika. Nowych kandydatów ostrzegam, taka toksyczna atmosfera nie jest na porządku dziennym. Nie polecam tego sklepu ani dla przyszłych pracowników, ani dla klientów!

Maja Nowy wpis
@Również były pracownik

Co takiego się działo na rozmowie rekrutacyjnej, że złe wrażenie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie VF POLSKA(LEE, WRANGLER)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak wyglada kwestia wynagrodzenia? Wiem, ze sklada sie na nia podstawa plus prowizja od sprzedazy, ale czy podstawa jest rowna najnizszej krajowej czy przedstawia sie to moze w lepszych barwach? Czy premie jest latwo wyrobic?

Jacek

A może jesteśmy bardzo zapatrzeni w siebie i uważamy się za niezastąpionych? Nie tędy droga do dobrej pracy.

Kaśka

Dziś, po 4 tygodniach od wysłania CV, zadzwonila do mnie Pani z zaproszeniem na rozmowę. Także jeśli ktoś szuka pracy na poważnie to raczej nie tu.

helga

Jeszcze niedawno miałem nadzieję na dostanie się do firmy jak najszybciej. Obecnie już takiego ciśnienia nie mam bo ludzie mówią , że wcale już nie pracuje się tak wesoło. Po za tym kasa @jak właśnie mizerna

Zarówno właścicielka firmy, jej córka (usunięte przez administratora) to osoby, które nie nauczyły się podstawowych zasad kultury i poszanowania innego człowieka. Atmosfera pracy, wynagrodzenie i panujące tam zasady są nie do przyjęcia dla uczciwego i kulturalnego człowieka. Pracowałam tam ponad rok, a owocem mojej pracy było załamanie nerwowe. Po odejściu w ciągu tygodnia znalazłam nową pracę, a w czasie pracy w tym miejscu nie wysłałam CV, gdyż nie miałam wiary w siebie i czułam się zmaltretowana psychicznie. Do osób tam pracujących mam tylko 1 radę: uwolnienie się z tego miejsca sprawi, że odetchniecie "pełną piersią", a z dobrym nastawieniem znajdziecie pracę.

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Miałam duże doświadczenie w pracy w innych sklepach. Do zmiany miejsca pracy skłoniła mnie wizja [usunięte przez moderatora] dotycząca dobrej atmosfery w sklepie, rewelacyjnych zarobków, dobrego traktowania pracowników, szans na awans itd.. Swojej decyzji będę żałowała do końca życia!!! Podczas pracy w tej firmie trzeba zapomnieć co znaczą takie słowa, jak: szacunek, zaufanie, kultura, komunikacja, uczciwość. Uwolniwszy się z tamtej pracy, mogłam wreszcie głęboko odetchnąć. Miesiąc zajęło mi uporządkowanie swojej psychiki po tym doświadczeniu. Teraz pracuje w innym sklepie, w którym panuje dobra atmosfera i godziwe zarobki.

Moja droga pszczółeczko :) Dobrze że sie zastanowiłaś nad podjeciem pracy w tym burdelu , gdyż chodziłabyś przez miesiąc za darmo na 2-3 godziny a oni i tak by ci podziękowali :) darmowy pracownik i tak miesiące mijają:) [usunięte przez moderatora] pracujesz 10 dni po 12 godzin Brawo !! i jeszcze opiepsz dostaniesz bo pracujesz za kogoś bo nie łąska zatrudnic pracownika skoro [usunięte przez moderatora] może odpracwoc:) Pozdrawiam wytrwałych i bez ombicji którzy tam pozostali za najniższą krajową i są kierownikami bo w innej firmi musiałyby na tym stanowisku znac jezyk obcy a tam nikt nie umie innego jezyka po za Polskim :)

pszczółka

hej witam.. kurcze az tak zle...hmm..sama nie wiem co mysle..nie mam pracy i dostalam oferte pracy od nich..bylam na rozm.z jakas dziewczyna..szkoda ze nawet nie potrafila podac reki i sie przedstwic,ale to szczegol...dla mnie wazny no ale coz nie kazdy musi znac dobre maniery a tymbardziej juz ktos kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne..jestem prostym czlowiekiem..ale dla mnie to podstawa przedstawic sie i podac reke..uscisk dloni swiadczy o czlowieku...rozmowa bezplciowa,krotka,zwiezla w sumie nic sie nie dowiedzialam..pare pytan,odpowiedzi i nawet nie wiedzialam ze to juz koniec..hm..po chwiali sie zorientowalam powiedzialam do widzenia nie ona,ja pierwsza i poszlam...normalnie jakbym w pysk dostala..ha..ale co tam sa i tacy ludzie..choc wiekszy poziom kultury to ja mam a to ja bylam na rozmowie..mam czekac na rozmowe z pania [usunięte przez moderatora] bo nie chce ze tak to ujme STARYCHA LUDZI w firmie...a ja juz do takich naleze..:))skoro ktos patrzy na to kto ile ma lat a nie patrzy na doswiadczenie czlowieka to z pewnosci nie wrozy to firmie zadnych postepow i sukcesow..no coz ..smieszne i przykre..bo dla mnie najwazniejsza bylaby firma,jej rozwoj oraz ludzie ktorzy chca pracowac,pracuja i potrafia sprzedac i zachecic klienta,zdobyc jego zaufanie oraz to ze po prostu klient kupi i wroci..lecz jesli dla nich wazny jest wiek...to POWODZENIA DLA FIRMY I MYSLENIA TYCH LUDZI:)zalosne...NIENAWIDZE OKRADANIA W SKLEPACH a juz tak mialam..wiec sie zastanowie...Z DRUGIEJ STRONY jesli ktos bierze jakies rzeczy na inny sklep trzeba zrobic jakas wysylke na papierze..wiec b.dziwne...zastanowie sie bo mam szanse tam pracowac...ale po tym co przeczytalam...nie mam ochoty...pzdr.

wyzyskana

zgadzam się w zupełności... na maxa wykorzystuje swoich pracowników...jest tragiczna i wszystko robi kosztem pracowników... patrzy tylko na pieniądze i jak zrobic aby najmniej zapłacic swoim pracownikom którzy tyrają jak woły..wogóle to ktoś powinien PIP na nią nasłac [usunięte przez moderatora] kiedyś się przejedzie..

Zostaw merytoryczną opinię o VF POLSKA(LEE, WRANGLER) - Katowice

• Jak się pracuje w VF POLSKA(LEE, WRANGLER)?

Zobacz opinie na temat firmy VF POLSKA(LEE, WRANGLER) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VF POLSKA(LEE, WRANGLER)?

VF POLSKA(LEE, WRANGLER)